Українські воїни із 65-ї ОМБр провели вдалу атаку на токмацько-оріхівському напрямку та захопили ворожі позиції.
Фрагменти штурмових дій бійців опубліковані у соцмережах.
«Вражаючі кадри бойової роботи бійців 65-ї бригади. Штурм позицій окупантів на ділянці між Роботиним та Новопрокопівкою на Токмацько-Оріхівському напрямку. Наші захисники застосовують міномети, дрони-камікадзе. Результат — захоплені ворожі позиції кілька одиниць знищеної теїніки окупантів та поповнений обмінний фонд», — зазначає у коментарі автор публікації.
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант ложкою їсть сніг у кущах поблизу Авдіївки.
На записі, зробленому безпілотником, видно, що загарбник лежачи двічі набирає сніг, а потім кладе голову на руку, наче зібрався подрімати.
![]()
![]()
![]()