Безсмертний назвав незаконним указ Зеленського про спрощене надання громадянства

60

«Більш ліберального законодавства про набуття громадянства, ніж в Україні, немає в жодній країні світу», — запевняє Безсмертний

Сьогоднішній указ Володимира Зеленського про спрощення набуття українського громадянства є неконституційним. Таку думку висловив Роман Безсмертний, який є автором чинного закону про громадянство.

«Нинішній указ, підписаний Зеленським, є незаконним і неконституційним. Президент не має права встановлювати порядок набуття чи позбавлення українського громадянства. Він може видати акт про надання громадянства чи позбавлення», — розповів Безсмертний в ефірі «24 каналу».

На його думку, указ Зеленського тільки створить колізії в законі.

«Замість того, щоб людині надати українське громадянство, виходить не зрозумілий для мене документ, який абсолютно ніяк не впливає на порядок набуття громадянства, зате створює додаткові колізії в українському законодавстві», — сказав політик.

Він зазначив, що для тих, хто воював на українській стороні, є можливість через комісію при президентові подати заяви на громадянство.

«Більш ліберального законодавства про набуття громадянства, ніж в Україні, немає в жодній країні світу», — підсумував Безсмертний.

P.S.

Малорос підписав указ про спрощену роздачу громадянства здичавілому непотребу з Свнсбакистану, який страждає через «політичні переслідування».
Минули кудись ті славні часи коли ми мріяли про стіну, яку обіцяв збудувати Беня і рів з крокодилами.

Обрали малороса презедентом і малорос в 4 рази меншій за чисельністю населення державі, влаштовує експеременти з міграцією здичавілих фсбешників.

На початку 20 століття совки робили це спеціально, така державна політика була, а тепер путіну і не треба нічого робити, щоб окупувати Україну і щоб Україна за 3-5 років на чесних виборах обрала того самого путіна.

Бо за путіна все робить малорос і бдломаса манкуртів, що не припинила жити фантазіями про дешеву ковбасу.

Mason Lemberg

Зелений Повсранець хоче спрощено надавати українське громадянство росіянам.
Мало нам різних покидьків, що поналазили до України, ця істота ще хоче спростити ФСБ закидування диверсантів і агентів впливу. Посадив на пару діб в СІЗО, зробив відповідну легенду і закидай в Україну. Вова Повсранець допоможе легалізувати зсередини.

Ця мразь, розуміючи, який ідіотизм вона творить, ще й вирішила зробити його чужими руками. Він ДОРУЧИВ Кабміну розробити відповідний закон.
От тільки Кабмін призначається Верховною Радою і їй же підзвітний. Хочеш розробити закон? — ти володієш правом законодавчої ініціативи з правом невідкладного розгляду. Розроби і подай на розгляд ВР.

Ця істота обіцяла якусь там круту відповідь на російську паспортизацію Донбаса. Ось ця відповідь.

Джон Сміт

Зеленський підписав указ, в якому запрошує всіх політичних вигнанців РФ в Україну та пропонує в найближчий термін надати їм громадянство. Я — проти!

Я проти того, щоб так звані «ліберали» отримували тут громадянство та вели політичну агітацію, політичну діяльність, інформаційну, гуманітарну та будь-яку іншу. Я не бажаю бачити в нашій державі «лібералів», які постійно сиплються на питанні: чий Крим?

Чому вони повинні користуватись привілеями нашого громадянства? Що вони такого зробили, щоб користуватись безвізом? Можливо вони відстоювали свою свободу, цінності та ідеологію? Можливо вони пішли проти влади Кремля? Ні. То навіщо нам давати їм такі бонуси? Українське громадянство — це честь, його треба заслужити, а не роздавати!

Semen Kabakaev

Поделиться:
Загрузка...