P.S. Збройні Сили України справді учора завдали удар по окупантам, що «окопались» на острові Зміїний.
Для утилізації рашистів було виконано «зосереджений удар із застосуванням різних сил та способів ураження», гарнізон ворога на Зміїному зазнав важких втрат. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Оперативного командування «Південь» на сторінці у Facebook.
![]()