Під Херсоном тренувались «боги» війни

52

 На одному з полігонів Херсонщини відбулись збори артилеристів. На захід залучались командири гармат, мінометів, бойових машин реактивної артилерії та протитанкових керованих комплексів.

Протягом трьох діб з артилеристами було проведено як теоретичні, так і практичні заняття. Під час теоретичних занять учасникам довели досвід застосування артилерії під час бойових дій в районі проведення антитерористичної операції та вимоги до тих, хто вирішить продовжити військову службу за контрактом. Під час проведення практичних занять артилеристи тренувались у вивірці прицільних пристроїв та підготовці гармат, мінометів та боєприпасів до них до бойового застосування. Вінцем заходу стали бойові стрільби зведених підрозділів.

Стрільби проводились із застосуванням 152-мм гаубиць Д-20, реактивних систем залпового вогню БМ-21"Град", мінометів калібру 82 та 120-мм. Ураження навчальних цілей відбувалось як вдень, так і в нічну пору доби.

За словами начальника артилерії усі завдання поставлені перед артилеристами на захід були виконані.

— Командири підрозділів вчергове на практиці потренувались керувати діями своїх підлеглих під час бойового застосування артилерії, а бойові стрільби, що відбулись на завершальному етапі, продемонстрували високу навченість артилеристів та їхню готовність до виконання будь-яких поставлених завдань, — підбиваючи підсумки наголосив офіцер.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...