На Чернігівщині випробовували унікальне авіаційне обладнання ВИДЕО

60

 Основна проблема сучасної військової авіації в умовах сьогодення виникала зі знімним обладнанням, запасними агрегатами, комплектуючими та деталями для здійснення технічного обслуговування і ремонту.

Більшість із них розробляли ще за часи Радянського Союзу.

Вирішувати це питання взялося вітчизняне підприємство України «Мотор Січ» із Запоріжжя, а для проведення розробок промисловці залучили представників вітчизняних підприємств і спільними зусиллями розробили та виготовили зразки комплектуючих виробів і знімного обладнання.

До випробувань залучили військових Державного науково-випробувального центру Збройних сил України.

На полігоні в селищі Гончарівському, що на Чернігівщині, провели дослідницькі льотні випробування блоку установки некерованого ракетного озброєння, призначеного для застосування на гелікоптерах Мі-8, так званого Тримача. Разом із цим вони випробували вертолітний балочний тримач, призначений для підвіски та застосування авіаційних засобів ураження масою до півтони.

— Зараз ми на цьому вертольоті проводимо державне випробування, зокрема озброєння, тобто нашого українського виробництва, блоки Б8В20, Б8В8 МСБ, які ми провели, їх уже пуски ракет виконали, тобто добре вони відпрацювали, тобто жодних зауважень поки що немає. Зараз будемо відпрацьовувати документацію і будемо направляти ці блоки вже у війська.

Цей вертоліт за своїми характеристиками, за своїми параметрами, за своєю потужністю, вантажопідйомністю відповідає стандартам, і надалі ми далі його допрацьовуємо. Я думаю, він у військах уже буде більш якісним.

Тобто цей вертоліт можна використовувати в усьому світі, тому що найбільша висота у нас дев’ять тисяч, це Еверест, ми над нею пролетіли, — говорить капітан Олександр Тарнавський.

Високі характеристики новітніх блоків підвищать боєздатність і зменшать фінансові затрати.

— Ці блоки відрізняються від попередніх тим, що в них підвищені ресурси і їх виготовляють в Україні, що дає можливість менших витрат на Збройні сили України, і таким чином підтримувати своє виробництво, — уточнює майор Анатолій Наконечний.

Випробування блоків установки некерованого ракетного озброєння та вертолітного балочного тримача було проведене доволі успішно, про що свідчать результати, а це означає, що невдовзі вони надійдуть на озброєння у війська.

Поделиться:
Загрузка...