Канада відкриває Україні доступ до 98% свого ринку

43

 Українська сторона повністю виконала свої зобов’язання за мінськими домовленостями у сфері безпеки. Про це Президент Петро Порошенко повідомив після переговорів із прем’єром Канади Джастіном Трюдо.

gov.ua

Зрештою, сьогоднішній день став важливим у відносинах двох країн, адже Україна та Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі.

Переговори про скасування торговельних обмежень тривали 5 років. Тож тепер українська влада сподівається, що після набуття угодою чинності, Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку.

Крім того, Петро Порошенко повідомив, що держави починають консультації щодо лібералізації візового режиму.

"Ми уважно працюємо із нашими канадськими партнерами про зменшення кількості відмов громадянам при отриманні канадської візи.

Ми домовились про те, що починаємо негайні консультації із цього питання про ліберал візового режиму. Я дякую канадський стороні за те, що ми цей процес розпочинаємо", — заявив Президент України Порошенко.

"Канада твердо стоїть пліч-о-пліч з Україною, реагуючи на незаконну анексію Криму і того, що відбувається на сході України. Канада надає підготовку у Яворівському центрі. Канада захищає суверенітет и територіальну цілісність України. Канада завжди буде стояти на боці України", — заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

gov.ua

Инфографика — Минэкономразвития

Поделиться:
Загрузка...