На Донбасі знищили 14 кадрових військових Росії

18

 Російська армія знову зазнає втрат на Донбасі. Лише за останні кілька днів у донецькі лікарні доправили тіла 14 загиблих кадрових військових. 19 російських армійців поранено.

Про це повідомляє розвідка Міноборони.

Також, за даними розвідників, бойовики готують нові атаки на околицях Авдіївки, щоб захопити вигідніші позиції поблизу промзони. Військові вкотре попередили представників ОБСЄ про наявність у бойовиків важкого озброєння на лінії розмежування.

P.S. Обстановка в районі проведення АТО станом на 11 квітня 2016 року

Противник продовжує підтримувати напруженість на Донецькому напрямку. В районах н.п.Авдіївка та Ясинувата:

— здійснюються спроби витіснення сил АТО з позицій у промисловій зоні н.п.Авдіївка шляхом ведення інтенсивних обстрілів зі стрілецької зброї, гранатометів, 82 та120-мм мінометів;

— найближчим часом планується посилення тактичної групи та спроби захоплення більш вигідних позицій поблизу промислової зони для створення тактичної переваги над силами АТО. Заплановано вихід двох ДРГ противника. У районі Донецького аеропорту відмічено застосування безпілотних летальних апаратів;

— посилюються заходи із забезпечення скритого управління військами: на західній околиці н.п.Ясинувата здійснюється відновлення проводових ліній зв’язку, які були пошкоджені у результаті бойових дій; особовому складу категорично заборонено використовувати мобільний зв’язок.

Здійснено посилення підрозділів на передових позиціях в районі н.п.Олександрівка (напрямок на Мар’їнку). З Донецька переміщено танковий підрозділ 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ.

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність 122-мм РСЗВ “Град”, артилерійських систем калібром понад 100 мм і танків у районах Мінеральне, Донецьк, Макіївка та Тельманове.

З огляду на регулярне оприлюднення світовими ЗМІ фактів навмисного порушення російськими окупаційними військами Мінських домовленостей, командування 1 АК ЗС РФ намагається уникати використання в бойових документах формулювань, що можуть бути використані як свідчення воєнних злочинів. Встановлено, що за безпосередньою вказівкою командувача 1 АК генерал-майора ЗС РФ В.Асапова, постачання боєприпасів для потреб 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) та 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) оформлюється як для проведення учбових стрільб. З цією метою підготовлено фіктивний план проведення занять з вогневої підготовки на квітень ц.р. із розрахунком кількості боєприпасів, що в десятки разів перевищує відповідні нормативи.

Постійні намагання атакувати сили АТО у районі н.п.Авдіївка призвели до зростання бойових втрат особового складу 1 (Комсомольське), 3 (Горлівка) та 100 (Донецьк) окремих мотострілецьких бригад 1 АК ЗС РФ. 9 квітня ц.р. до Донецької обласної клінічної лікарні ім.Калініна та Центральної клінічної міської лікарні ім.Вишневського доставлено 14 загиблих та 19 поранених російських військовослужбовців.

Встановлені чергові факти незаконної передачі об’єктів державної власності України на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим у користування приватним особам, наближеним до президента Росії. Так, за безпосередньою згодою президента РФ В.Путіна, в особисте користування міністру оборони РФ С.Шойгу передана територія історичної та архітектурної пам’ятки м.Севастополь “Костянтинівський равелин” та два причали Костянтинівської батареї. Процедура переоформлення прав власності передбачає:

— відчуження об’єкта (“Костянтинівський равелин”) на якому розміщувався 102 окремий загін спеціального призначення ЧФ РФ;

— передача об’єкта “громадській організації Російське географічне товариство” (“Русское географическое общество”);

— переуступка прав власності від ГО “Російське географічне товариство” родичам дружини міністра оборони РФ С.Шойгу.

На території “Костянтинівського равелину” вже розпочалось будівництво рекреаційного центру, який серед військових моряків Севастополя отримав назву “хонка Шойгу” або “Червоний дракон-2”, та приватного яхт-клубу. Будівництво отримало статус “режимного об’єкту” і його охорону здійснюють військовослужбовці 102 окремого загону спеціального призначення ЧФ РФ.

Поделиться:
Загрузка...