На Луганщині артилеристи вдосконалили практичні навички

11

 Протягом цього тижня на Луганщині з артилерійськими підрозділами Збройних Сил України, які беруть участь у проведення антитерористичної операції, успішно проведено польові тренування з відпрацюванням нормативів з вогневої та спеціальної підготовки.

mil.gov.ua

Так, під керівництвом офіцерів групи ракетних військ та артилерії оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» відпрацьовано контрольні тренування зі стрільби та управлянням вогнем.

В ході денних та нічних тренувань підрозділи артилерії здійснили марші у визначені райони, зайняли непідготовлені вогневі позиції, виконали завдання з підготовки до стрільби і управління вогнем та відпрацювали по умовному противнику.

За словами командування оперативно-тактичного угруповання «Луганськ», чимало часу під час польового вишколу приділялося швидкості та точності враження цілей, питанням організації взаємодії, а також злагодженості розрахунків гармат та бойових машин.

Найближчим часом в Луганській області заплановано провести контрольно-комплексні заняття з мінометними батареями окремих механізованих бригад Збройних Сил України. В ході цих заходів артилеристи з мінометів калібрів 82- та 120 міліметрів виконають бойові стрільби на полігонах, розташованих на відстанях, що передбачені міжнародними домовленостями, а також відпрацюють нормативи зі спеціальної підготовки.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...