У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує наслідки удару Сил оборони по російській автівці.
Внаслідок ураження у спаленій техніці окупант показує двох ліквідованих поплічників.
Один спалений загарбник лежить у кузові, а ще один — з відсутньою головою — у кабіні водія.
Також на кадрах видно, що знищена техніка перевозила зброю.
Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!
Увага! Ненормативна лексика!
![]()