Гендиректор «Укроборонпрому» відвідав машинобудівні підприємства Вінниччини

39

 Для розширення співробітництва з підприємствами області 26 лютого з робочим візитом до Вінниччини прибув генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов.

У рамках робочої поїздки Роман Романов у супроводі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відвідав ТОВ «Вінницький авіаційний завод», ТОВ «Вінницький агрегатний завод» та «45 Експерементально механічний завод».

«Співробітництво з Державним концерном «Укроборонпром» має для області вагоме стратегічне значення, адже тут зосереджено фактично 15% промислової продукції в галузі машинобудування. Для того, щоб завантажити державні підприємства відповідними замовленнями, сьогодні є можливість підписання Меморандуму. Внаслідок чого замовлень на підприємствах області обов’язково побільшає», — наголосив Андрій Гижко.

Візит до Вінниччини, за словами генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Романа Романового, здійснено в першу чергу для вирішення завдань імпортузаміщення деталей, що використовує у своїй роботі Державний концерн, який, фактично, може стати вигідним інвестором для області. «Ми готові купувати та розміщувати на підприємствах Вінниччини замовлення по виготовленню комплектуючих деталей для всього виду техніки, що випускається концерном «Укроборонпром». Нами буде запропоновано каталог, що містить більше ніж 8 тисяч найменувань таких виробів».

vin.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...