Полк «Дніпро-1»: відкриття нової бази ВИДЕО

20

 У Дніпропетровську полк «Дніпро-1» відкрив двері своєї нової бази. У відремонтованих уже приміщеннях можуть розміститись до 200 бійців.


 В казармах створено комфортні умови для добровольців полку. Також на території бази є автопарк, парк військової техніки, аналітичні підрозділи і навіть конструкторське бюро, яке займається безпілотними розвідувальними апаратами. Остаточно ремонтні роботи на базі полку планують завершити до 14 жовтня 2015 року.

Перший командир полку «Дніпро-1», народний депутат Юрій Береза заявив, що не дивлячись на те, що це – військовий об’єкт, двері бази будуть відчинені не тільки для бійців, але і для волонтерів, родичів військових та членів родин загиблих. Бійців полку привітали з відкриттям нової бази музикант Олег Скрипка, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП Сімеон та голова наглядової ради проекту «Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова» та уповноважений з питань з питань етнонаціональної політики Генадій Друзенко.

Хороший опыт скрещения ежа и ужа в военной технике: БРДМа и МТЛБшки освоили в Желтых водах для полка Батальон Днепр-1. В результате получился гусеничный гибрид уникальной огневой мощи: пулемет 14,5 мм КПВТ и два пулемета 7,62 мм ПКТ, Artem Shevchenko

 

Поделиться:
Загрузка...