НАТО будет обеспечивать армию Украины

25

 НАТО поддерживает территориальную целостность Украины и готов обеспечить потребности армии Украины. Об этом заявил командующий Вооруженными силами НАТО в Европе Филипп Бридлав.

"Мы составили всеобъемлющую и реалистическую программу, чтобы обеспечить потребности украинских Вооруженных сил", — сказал Бридлав.

США оценили потребности украинских Вооруженных сил, и все возможности помощи находятся "на столе".
Бридлав сообщил, что перед Украиной стоят серьезные вызовы и США готовы поддержать Киев в этот сложный момент.

Сегодня усилия мирового сообщества сосредоточены на помощи Украине и на поисках дипломатичных путей обеспечения территориальной целостности и суверенитета Украины, отметил Бридлав.
"США будет тесно сотрудничать с руководством Украины, чтобы добиться реализации всех этих задач", — сказал он.
Как сообщалось, ранее в НАТО назвали Россию причиной конфликта на Донбассе.

P.S. В Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася зустріч представників Генерального штабу ЗС України з делегацією ЗС США, яку очолює Головнокомандувач Об’єднаних ЗС США в Європі генерал Філіп Брідлав.

Під час зустрічі начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко ознайомив представників делегації ЗС США з поточною обстановкою в Україні та ходом проведення антитерористичної операції в її східних регіонах.

Зокрема, відбувся короткий брифінг, під час якого генерал-полковник Віктор Муженко ознайомив генерала Філіпа Брідлава, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні пана Джефрі Паєтта та представників іноземної делегації із попередніми висновками проведення антитерористичної операції в східних регіонах України та досвід, який отримали ЗС України під час АТО. Також начальник Генерального штабу Збройних Сил України поінформував іноземних колег про хід реформування системи управління та структурні зміни в ЗС України з урахуванням досвіду проведення АТО в східних регіонах України.

Представники ЗС США отримали інформацію стосовно досвіду з проведення АТО українським військом, задуму української сторони стосовно впровадження структурних змін в Збройних Силах України, зокрема щодо реформування системи управління, а також поглядів на певні аспекти та перспективи подальшого військового співробітництва.

Варто наголосити, що проведення зазначеної зустрічі має на меті підтримання військово-політичного діалогу на найвищому рівні, обговорення поточного стану двостороннього військового співробітництва між Збройними Силами України та ЗС США, подальші перспективи та напрямки розвитку співробітництва, а також демонстрацію підтримки України з боку США.

На завершення зустрічі Головнокомандувач Об’єднаних ЗС США в Європі генерал Філіп Брідлав запевнив українську сторону щодо подальшої співпраці.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...