• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 05.08.26
  • Після війни з Іраном запаси Patriot, THAAD і Tomahawk у США різко скоротилися
  • 17 загиблих та 34 поранених внаслідок балістичних ударів РФ по Києву та області, — Офіс Генпрокурора
  • “Мадяр” підтвердив удар по складу Wildberries у Ленінградській області
  • Список Мендель: проплачені блогери, з якими працював Офіс президента
  • Російські КАБи атакували Суми: загинули двоє дітей і жінка
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 04.08.26
  • Україна завершила мережу укріплень
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      04.08.2026

      Список Мендель: проплачені блогери, з якими працював Офіс президента

      03.08.2026

      У серпні 2019 року «Слуг народу» зібрали на «навчання» у Трускавці

      03.08.2026

      Умєрова призначено головою СЗР, а Клименка — Cекретарем РНБО

    1. Украина
        Featured
        15.07.20260

        Мадяр взявся за російські танкери у Чорному морі ВІДЕО

        Recent
        05.08.2026

        17 загиблих та 34 поранених внаслідок балістичних ударів РФ по Києву та області, — Офіс Генпрокурора

        04.08.2026

        “Мадяр” підтвердив удар по складу Wildberries у Ленінградській області

        04.08.2026

        Російські КАБи атакували Суми: загинули двоє дітей і жінка

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          05.08.2026

          Після війни з Іраном запаси Patriot, THAAD і Tomahawk у США різко скоротилися

          02.08.2026

          Черговий склад Вайлдберіз горить. Тепер — Новосімейкіно

          02.08.2026

          НЕТАНЬЯГУ ДОСІ СИСТЕМНО БЛОКУЄ АМЕРИКАНСЬКУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            05.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 05.08.26

            04.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 04.08.26

            03.08.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 03.08.26

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              30.07.2026

              Файр Пойнт випускає по 100 ракет «Фламінго» щомісяця — цілковитий непотріб, який нікуди не летить

              27.07.2026

              Том Купер: Су-57 – приклад із практики створення віртуального ПЗ. Частина 1

              19.07.2026

              Штілерман, Міндіч, Fire Point

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Украина»17 загиблих та 34 поранених внаслідок балістичних ударів РФ по Києву та області, — Офіс Генпрокурора

            17 загиблих та 34 поранених внаслідок балістичних ударів РФ по Києву та області, — Офіс Генпрокурора

            0
            By Юрий on 05.08.2026 Украина

            Російські окупанти у ніч на 5 серпня атакували Київ, а також Броварський, Бучанський та Фастівський райони Київської області балістикою.

            Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

            Київ

            Станом на 08:00 у Києві відомо про загибель 60-річної жінки в Оболонському районі.

            «Ще 16 людей дістали поранення, серед них — водій бригади екстреної медичної допомоги. У постраждалих діагностовано осколкові поранення, забійні рани та переломи, четверо перебувають у тяжкому стані», — йдеться в повідомленні.

            Наслідки ударів також фіксують у Голосіївському, Деснянському, Оболонському та Святошинському районах столиці.

            Було пошкоджено приватний будинок, два поштові відділення, гіпермаркет, логістичний центр мережі супермаркетів, автозаправну станцію та автомобілі.

            Київська область

            Внаслідок ударів по Київщині загинули 16 цивільних, 28 дістали поранення.

            У Броварському районі зафіксовано найбільше жертв.

            «У селі Квітневе внаслідок падіння ворожого безпілотника на територію залізничної станції загинули 8 людей, ще 3 отримали поранення. Також пошкоджено приватні житлові будинки», — зазначили в Офісі Генпрокурора.

            У селі перемога внаслідок ракетного удару по складських приміщеннях підприємства загинули 2 людини, ще 8 травмовано. У Броварах внаслідок ракетного удару по складському приміщенню поранено одну людину, виникли масштабні пожежі.

            У Бучанському районі внаслідок ракетних ударів по складських комплексах загинули 5 людей, ще 13 отримали поранення.

            У Фастівському районі внаслідок ракетного удару по логістичному центру загинула одна людина, ще троє постраждали.

            Наразі остаточну кількість постраждалих і масштаби руйнувань уточнюють. 

            Удар балістикою по Києву 5 серпня: все, що відомо наразі

            Удар балістикою по Києву 5 серпня: все, що відомо наразі

            Удар балістикою по Києву 5 серпня: все, що відомо наразі

            Цієї ночі внаслідок російського ракетно-дронового обстрілу було знищено будівлі та склади низки компаній, серед яких:

            «Новус», «БРОКБРІДЖ», «Нова пошта», термінал Rozetka, «Фоззі Груп», «Сільпо Фуд», «Епіцентр-К», завод «Пластмас», «Рабен Україна» та «Євробетон»

            Погребецький Сергій

            ❗️Уражено два ключові логістичні комплекси «Епіцентру»: один працівник загинув, ще троє співробітників поранені
            Компанія повідомила, що на вулиці Віскозній у столиці повністю згорів логістичний центр — один із головних логістичних об’єктів мережі.
            У логістично-виробничому комплексі в Калинівці загинув працівник, а дві ракети повністю знищили два великі складські комплекси «Епіцентру».
            «Ще одна ракета влучила безпосередньо у виробничий майданчик заводу Epicentr Ceramic Corporation. Потужний вибух зруйнував усі виробничі печі, зробивши подальшу роботу підприємства неможливою. Біля логістичного комплексу також повністю знищено парковку приватних автомобілів співробітників — 20 автівок вигоріли вщент», — йдеться у повідомленні.
            Компанія заявила, що змушена зупинити виробництво плитки в Україні та перенести його на два закордонні підприємства, паралельно готуючи запуск нового заводу в Україні.
            Відновлення зруйнованого виробництва може тривати до двох років.
            «Масштаб завданих збитків наразі ще неможливо остаточно оцінити. Але сьогодні йдеться не лише про втрати компанії. Це цілеспрямований удар по українському виробництву, логістиці, робочих місцях і здатності країни відновлюватися», — наголосили там.
            Немає опису світлини.
            ❗️Через відсутність ракет-перехоплювачів для систем Patriot уночі сили ППО не збили жодної з 24 запущених балістичних ракет
            Окупанти атакували:
            4 ракетами «Циркон»/«Онікс»;
            24 ракетами «Іскандер-М»/С-400;
            115 ударними БпЛА типу Shahed (більшість із них — реактивні), «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія» (98 збито).
            Основний напрямок удару — Київщина. Зафіксовано влучання ракет і 17 ударних БпЛА на 26 локаціях, а також падіння уламків на шести локаціях
            Останній Бастіон

            Удар балістикою по Києву 5 серпня: все, що відомо наразі

            https://republic.com.ua/wp-content/uploads/2026/08/2026-08-05-10.38.54.mp4
            https://republic.com.ua/wp-content/uploads/2026/08/2026-08-05-10.39.42.mp4

            Зеленський, сьогодні загинуло 15 людей. Що ти скажеш їхнім родичам? Станеш навколішки перед ними? Розповідатимеш, що «нас підвели партнери, вони нам не забезпечили захист неба». Вова, за захист нашого неба відповідаєш ти і лише ти! І те, що твої друзі Фламіндічі досі не знищили нашими ракетами точки запуску балістики по Україні та заводи, що виробляють ракети та дрони на росії, – це твоя вина.

            Досить бити по складах Вайлдберріз — вони вже порожні. Вони порожні вже після п’ятого-шостого влучення, коли ми з усіх прасок повідомляли, що «спалимо всі їхні склади». Ми ж любимо робити анонси.

            Чому наши дрони принципово ігнорують найбільший центр збирання ударних безпілотників «Герань-2»  «Алабуга» в Татарстані, а також величезні виробництва БПЛА в Башкортостані та Свердловській області – для мене загадка. «Алабугу» ми атакували більше року тому, одним дроном, зруйнували будку охорони (здох один орк, поранено 13). Об’єкт у Свердловській області не був атакований жодного разу, хоча ми спалили там склад Wildberries. Також жодного разу не був атакований об’єкт у Башкоторстані, хоча в Уфі ми атакували НПЗ. Чи правда дивна ситуація?

            Погребецький Сергій

            Багато вибухів, удар за ударом.
            Балістика. По Києву було десь 30 ракет, три види балістики й Циркони. Удари продовжуються.
            По Києву та області — масштабні пожежі… А зеленський відправив пожежників на допомогу Франції. Мерзотник.
            Ось так Зеленський з Федоровим нам небо закрили…
            А колись у 2019-му Зеленський заявляв Порошенку: «Ось такий ви головнокомандувач. Дуже дякую за все, що ви зробили».
            А ще:
            «Я не ваш опонент, я ваш вирок», критикуючи результати президентської каденції Порошенка.
            Нешановний Зеленський, під час президенства Порошенка балістика над Україною, а тим більше над столицею, не літала і ракети не падали, бо він зміг зупинити ворога і не допустити повномасштабного вторгнення, на відміну від тебе.
            Ось такий ТИ головнокомандувач!
            Ти — вирок Україні, а не Порошенку. 😡
            Якою ж страшною людиною цей блазень виявився. Думаю і Коломойський прорахувався.
            У виграші залишилися Кремль і оточення зеленського, яке збагачується на війні і крові українців.
            Блазень виявився найцинічнішою потворою без жодних моральних гальм, водночас і страшенно боягузливою, бо добре пам’ятає збиття літака рейса МАУ в Ірані у січні 2020, тоді коли він перебував в Омані на зустрічі з Патрушевим.
            А українців він не боїться — він їх зараз знищує, причому найкращих — Маріуполь (Азов), Курськ (елітні підрозділи ЗСУ), Бахмут, як приклади.
            Вікторія Самборська

            Я напишу це від щирого і безпомічного співчуття до киян і до жителів усіх міст, які уже регулярно переживають такі ночі, як сьогоднішня.

            Жодної балістичної ракети не збито. Населення країни — мішені в тирі.

            Останні, хто у цьому винен, це військові.

            Єдиний відповідальний за все, що відбувається в країні — Зеленський.

            Бо так вчепився у крісло, так окупував усі сфери, так позатикав усі посади умовними умєровими, що адекватним, фаховим людям і не підступитися.

            — Я НЕ ЗМОЖУ ЗАКІНЧИТИ ВІЙНУ — Я ПІДУ!  — памʼятаєте?

            Іди!! Ти нічого не можеш! Ти не готувався до цієї війни, ти максимально полегшив задачу путіну, ти масштабував катастрофу, ти відкинув створення Уряду порятунку країни, ти системно перетворюєш країну у згарища, які димляться, і у кладовища, які неможливо обійти!

            Ти не можеш в дипломатію, ти не можеш ні у що, ти можеш тільки в пафосне гундосіння, а воно зараз викликає блювоту.

            Зарано ми сезон шашликів закрили. Думали, що він був у травні 2022-го.

            З таким «збиванням балістики» уявіть травень 2027-го — ще й після важкої зими, яку нам обіцяють з кожної праски.

            Оце будуть справжні шашлики так шашлики…

            ===

            Читаю телеграм канали:

            «У Києві — справжнє жахіття: вогонь — стовпи сотні метрів угору»

            «Збиття в Києві зараз було дуже погане, ракет до ППО критично не вистачає.»

            «До 30 ракет уже вдарили по Києву/області за останні півгодини. Просто без коментарів.»

            «Багато прильотів по будинках — на Святошино в Києві»

            «У Києві сильно палає Оболонь: попередньо, прилетіло по «Новій пошті»

            «По влучаннях — біда»

            ———————————-

            Що там, Вова, примусив путіна до миру?

            Головне, черговий порожній «план» назвати пови*обистіше, дурням досі заходить…

            Живіть, дорогі люди! Живіть!

            Самарска

            Київ ударБалістикою
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              “Мадяр” підтвердив удар по складу Wildberries у Ленінградській області

              Російські КАБи атакували Суми: загинули двоє дітей і жінка

              “Кримський рубильник off” у ТОТ: +10 енерговузлів

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                12:09
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 05.08.26
              • Сегодня
                11:14
                Після війни з Іраном запаси Patriot, THAAD і Tomahawk у США різко скоротилися
              • Сегодня
                10:40
                17 загиблих та 34 поранених внаслідок балістичних ударів РФ по Києву та області, — Офіс Генпрокурора
              • 04.08.2026
                12:32
                “Мадяр” підтвердив удар по складу Wildberries у Ленінградській області
              • 04.08.2026
                12:19
                Список Мендель: проплачені блогери, з якими працював Офіс президента
              • 04.08.2026
                11:55
                Російські КАБи атакували Суми: загинули двоє дітей і жінка
              • 04.08.2026
                11:40
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 04.08.26
              • 03.08.2026
                22:50
                Україна завершила мережу укріплень
              • 03.08.2026
                22:08
                “Кримський рубильник off” у ТОТ: +10 енерговузлів
              • 03.08.2026
                21:53
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 01-02.08.2026
              • 03.08.2026
                18:24
                У серпні 2019 року «Слуг народу» зібрали на «навчання» у Трускавці
              • 03.08.2026
                17:56
                Умєрова призначено головою СЗР, а Клименка — Cекретарем РНБО
              • 03.08.2026
                12:01
                Винищення народу без одного наказу
              • 03.08.2026
                11:56
                У Владимирській області РФ уражено великий склад Wildberries
              • 03.08.2026
                11:14
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 03.08.26
              • 03.08.2026
                08:01
                Я колись теж вірив, що Ізраїль нам друг
              • 03.08.2026
                07:48
                Юлія Мендель: «Зеленський є головним бенефіціаром цієї війни»
              • 03.08.2026
                07:24
                Спочатку з паспорта зникає слово «українець»
              • 02.08.2026
                20:30
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 31.07.2026
              • 02.08.2026
                20:02
                РФ. Далі буде гірше ВІДЕО
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              25.06.2026

              Мадяр: Очищення Криму від хробаків

              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.