Для МВС закуплять 50 пересувних жилих модулів для бійців ВИДЕО

15

 Вони розраховані на 18 бійців кожен, мають автономні системи опалення, вентиляції та енергозабезпечення.

http://vv.gov.ua/

З технічними характеристиками жилих модулів ознайомився Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Мобільні жилі модулі виготовляють два українських підприємства. Тимчасове житло може пересуватися за військовими, оскільки модулі змонтовані на рухомій базі і можуть транспортуватися в якості причепу за вахтовим автомобілем. При необхідності модулі можуть бути поставлені на землю або встановлені в укріпленні-капонірі для того, аби стати менш вразливим під час можливих обстрілів.

Один модуль розрахований на 18 бійців. Житло обладнане автономною системою опалення, і в якості альтернативи – твердопаливною піччю.

Крім того, є подвійна система вентиляції – витяжного типу та примусова. Завдяки утепленню стін вагончика всередині забезпечені комфортні умови для бійців за температур зовні від -40 до +40 градусів Цельсія.

Жилий модуль може отримувати електроенергію як від стаціонарної мережі, так і власної систему енергозабезпечення.

Бортова мережа включає в себе систему освітлення, кілька електророзеток, і навіть телевізор. Кожен жилий пункт забезпечений аптечкою та вогнегасниками.

За словами Арсенія Яценюка, що зараз триває процес переоснащення армії. Окрім зброї, солдатам потрібно десь спати і жити в теплі. Упродовж останніх двох місяців вивчалися кілька проектів, основні вимоги до яких – якість і дешевизна.

Вартість одного такого модуля є втричі меншою, а сам він не такий громіздкий, ніж раніше вже презентоване подібне житло. Презентований сьогодні модуль коштує близько півмільйона гривень. До кінця року закуплять 50 таких модулів, які будуть направлені в зону проведення АТО.

Прем’єр-міністр України зазначив, що цей проект – для другої лінії оборони. Проте у випадку настання якихось інших надзвичайних ситуацій військовослужбовці чи особи, які братимуть участь у ліквідації наслідків цих надзвичайних ситуацій, матимуть змогу нормально в них жити, а в разі необхідності – і перезимувати.

http://vv.gov.ua/


kmu.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...