До Нацгвардії почали надходити пересувні пункти обігріву та відпочинку особового складу

25

 Проблема комфортного розміщення особового складу в польових умовах набула дуже вагомого значення в період проведення АТО. Адже військовослужбовці Національної гвардії здійснюють виконання завдань за будь-яких погодних умов.

 http://vv.gov.ua/

У зв’язку з цим, у Головному управлінні Національної гвардії було розроблено технічне завдання щодо сучасного пересувного пункту розміщення, обігріву та відпочинку особового складу.

Головної вимогою було те, що пункт повинен бути розроблений та виготовлений у вигляді кунгу на базі двовісного причепу, забезпечувати можливість розміщення не менше 18 військовослужбовців, бути теплим та захищеним від атмосферних опадів.

У Головному управлінні Національної гвардії України було представлено перший зразок зазначеного пункту. Командуванням було оцінено практичність та якість виготовлення пересувного помешкання для військовослужбовців. В ході огляду було закцентовано увагу на деяких доповненнях, які б дозволили більш раціонально використати житлову площу з урахуванням специфіки виконання бойових завдань в польових умовах.

Наразі на базі однієї з військових частин Національної гвардії проводиться апробація зазначеного причепу.

В найближчий час перша партія пунктів обігріву буде направлена в район проведення АТО для використання на блокпостах та у базових таборах.

Також серед технічних характеристик пункту хотілось зазначити те, що спальне приміщення опалюється за рахунок, як автономного опалювача на дизпаливі, так і твердопаливної печі, що дає можливість забезпечити обігрів особового складу при дуже низьких температурах.

Вагомим є також факт, що даний причеп безперешкодно транспортується вахтовими автомобілями «КРАЗ», які використовуються для перевезення особового складу. Тобто військовослужбовці, що убувають для виконання завдань, також можуть транспортувати і місце, де вони будуть відпочивати.

http://vv.gov.ua/

 

Поделиться:
Загрузка...