Страшные кадры из обстрелянного террористами поселка Фото 18+

63

 В результате обстрела поселка городского типа Станица Луганская погибли, по предварительным данным, около девяти человек. В пресс-центре АТО говорят, что обстрел жилых кварталов поселка осуществили террористы.

Фото 0642.ua

"Сегодня, террористы коварно осуществили обстрел жилых кварталов населенного пункта Станица Луганская. В результате ведения огня есть жертвы среди мирного населения и разрушения гражданских сооружений. При этом боевики обвинили в нанесении удара авиацию ВС Украины. Пресс-центр заявляет, что в районе населенного пункта Станица Луганская авиация ВС Украины не работала. Огонь вели только артиллеристы в 4 утра, но в совершенно противоположном направлении от населенного пункта", — сказано в сообщении.

В селе Старая Кондрашовка под обстрел попал частный сектор. Разрушено большое количество домов. Пользователи соцсети сообщают о большом количестве раненых и погибших.

Министерство обороны насчитало на территории Украины десять российских установок "Град". Об этом на брифинге в Кабмине сообщил и.о. министра обороны Михаил Коваль.

P.S. — У той час, коли відбувся прорив на кордоні України, на територію нашої держави бойовиками було заведено до 10 установок «Град», при чому нам достеменно відомо, звідки саме ця зброя потрапила в нашу країну. Це 18 мотострілкова бригада ЗС РФ, яка дислокується в Чечні. Також ми точно знаємо про кому належить танк Т-64Б, який серед десятка інших потрапив в Україну із 205 мотострілецької бригади, що дислокується в городі Будьоновськ Російської Федерації. Ці дві бригади входять до складу військ Південного округу РФ, — повідомив сьогодні, 2 липня, під час брифінгу в Будинку Уряду виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

— Я також не знімаю з рахунків, що це може бути провокація, проведена з однією метою — дискредитувати Збройні Сили України і Національну гвардію, — підкреслив генерал-полковник Михайло Коваль.

Виконуючий обов’язки Міністра оборони розповів про випадки, коли терористами застосовувалася ця зброя проти сил АТО.

—Ми захопили одну з установок «Град» і встановили її приналежність. Саме з цієї зброї було обстріляно міста Амвросіївка та Білопілля. В обох випадках ми довели, що ці злочинні дії здійснили бойовики, прикриваючись Національною гвардією, тоді як наша артилерія по населеним пунктам не застосовується!, — підкреслив генерал — полковник Михайло Коваль. — Президентом України чітко визначене завдання: в жодному разі не застосовувати зброю проти мирних мешканців. Я і мої підлеглі за виконання цього завдання відповідаємо особисто! — наголосив виконуючий обов’язки Міністра оборони України.

Генерал-полковник Михайло Коваль підтвердив інформацію, що на території РФ, поблизу до кордону з Україною російські військові облаштовують вогневі позиції, в тому числі з використанням бронетехніки.

— Батальйони переходять до оборони на відстані від 300 метрів до 1,5 км на лінії Державного кордону. Ми прогнозуємо що це робиться з метою не допустити всього того негативу, який є у нас зараз в зоні АТО, — припустив генерал-полковник Михайло Коваль.

— Подібна ситуація відбувалася під час так званих Придністровських подій. Тоді Збройні Сили України також здійснювали заходи з метою недопущення прориву на терени України озброєних осіб. Те ж саме робить РФ. Ми маємо сотні підтверджень, коли озброєні бойовики, які бажають втікати на територію Росії, просто туди не потрапляють. Є навіть випадки, коли терористи знищуються російськими військовослужбовцями, — повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України.

Фото 0642.ua

http://lenta.ru/

 

Поделиться:
Загрузка...