Зіткнення під Радою: відео нападу на правоохоронців

82

У мережі з’явилося відео нападу на правоохоронців з боку учасників акцій під Верховною Радою України 17 жовтня 2017 року.

Відео у Facebook опублікував завідувач відділу департаменту інформаційної політики Адміністрації президента України Володимир Горковенко. 

«На відео видно, як б’ють 27-річного поліцейського Ігоря Яценка. Він вижив в АТО для того щоб його побили провокатори Саакашвілі», — повідомив Горковенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ході зіткнень під Верховною Радою постраждав учасник АТО. Зокрема, у потерпілого Яценка діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Як повідомляється, раніше він воював у Донецькій області в Красному Лимані, в 2015 році служив на блокпостах в Сватовому Сєвєродонецьку, Рубіжному та Лисичанську.

P.S. Саакашвілі, Тимошенко та інші планують реалізувати в Україні державний і військовий переворот

Жорстокість, озлобленість учасників акції в урядовому кварталі та побиття і системні провокації бійців Нацгварді та поліції — прикрий доказ того, що організатори цієї антидержавної акції не потребують політичного діалогу або виконання «вимог». Їхня мета відома і національним спецслужбам, і нам також.

Саакашвілі, Тимошенко, Садовий та інші завуальовані колаборанти, прикриваючись націоналістичними та патріотичними гаслами, виконуючи замовлення олігархів та заручившись їхньою фінансовою та медійною підтримкою намагаються спровокувати натовп, радикалізувати протест, дестабілізувати політичну ситуацію в Україні та шляхом силового сценарію реалізувати в Україні державний та воєнний переворот.

І на ці спроби внутрішнього ворога стримуючи подих спостерігають в Кремлі.

Це все відбувається на фоні загострення та ескалації агресії російських терористичних угрупувань на Донбасі, гине український воїн, вже більше десяти українських захисників поранено.

Які конкретні вимоги висунули організатори цього заколоту під Радою, які б ігнорувалися владою? Компроміс на поверхні, але він їм не потрібен. Їм потрібна кров, масовість, бунт!

Не отримають вони цього! Не отримають!

Сьогодні українська влада демонструє стриманість по відношенню до спровокованих заколотниками учасників «протесту», і добре, якщо напруга буде й надалі спадати. Але… З різних джерел нам відомі подальші плани організаторів,і ці плани далеко від мирного сценарію.

Якщо вони, замовники та виконавці дестабілізації в обличчі т.з «лідерів» не відмовляться від планів заколоту, будуть жорстоко покарані, адже об’єктивних причин для дострокової зміни влади насильницьким шляхом реально не існує. Існує бажання реваншувати з боку відсторонених від управління державою олігархів та їхнього політичного лобі, і, як не дивно, Росії.

Nuss Pavlo

Поделиться:
Загрузка...