ЖБТЗ передав ЗСУ велику партію модернізованих БМП

91

На державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод» (входить до складу ДК «Укроборонпром»), відвантажили Збройним силам велику партію модернізованої бронетехніки.

Мова йде, за даними прес-служби Концерну, про понад два десятки БМП-1 та «близько десятка БМП-2» відновлених в рамках ДОЗ – 2020.

БМП-2 ЗСУ

Відзначається, що бойові машини пройшли капітальний та регламентний ремонт. На ЖБТЗ було відновлено боєздатність усіх систем БМП та замінено несправні прилади й агрегати.

БМП-2 ЗСУ

Також відремонтовані машини отримали пакет покращень. Зокрема на них було встановлено сучасні оптичні прилади та приціли, навігаційну систему та фари інфрачервоного випромінювання й освітлювальні фари з використанням сучасних діодних ламп.

БМП-2 ЗСУ

В прес-службі додають, що на деякі з відновлених БМП встановили нові гусеничні стрічки власного виробництва «Житомирського бронетанкового заводу».

БМП-2 ЗСУ

«Машини пройшли увесь цикл заводських та приймально-здавальних випробувань. Впевнені, що наші вироби стануть надійною опорою для військових підрозділів під час виконання бойових завдань», – відзначив директор ЖБТЗ Олексій Жуковець.

Поделиться:
Загрузка...