Зеленський прибув до Катару

163
Президент України Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою Зеленською прибув із офіційним візитом до Катару

Про це повідомляє Офіс президента України у facebook.

У ОП зазначили, що у ході візиту Володимир Зеленський зустрінеться з Еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані та прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару Халідом бін Халіфою Аль Тані.

Також заплановано підписання низки важливих двосторонніх документів.

P.S. ДЕ ПЕРЕВІРКИ, ВОВА?

Милованов написав пост про перебування Зеленського в Катарі. Пише, я сказав, гарант вже говорив з сюжетом про ЧМР (через пропуск в цій країні в 2022), а ще про інвестиції та приватизацію.
Інвестиції, кажете? Інвестиції — це добре. Але перш ніж говорити про нові, нехай Мендель прозвітує про старі.
На фоні того факту, що минулорічний річний відтік з України іноземних інвестицій за останні 20 років ($ 868 млн доларів) зафіксовано, просто хочеться запитати у вуха Зеленського: ′′ Вова, любий а ви не збентежили берег? Де обіцяні $ 2 млрд. інвестиції з Оману та $ 3 млрд. — з ОАЕ? Де вони, Вова?» Голосові номери не взяті зі стелі — їх легко можна знайти у звітах Офісу президента за результатами візитів Зе до цих країн. Номери знайдете, а обіцяні гроші — ні. Ще один пшик — як і все інше…
Заява змушує мене більш ніж скептично ставитись до наступного візиту гаранта (точно з дружиною!) до теплого моря — ходити в нових нарядах, засмагати на пляжі та експлуатувати літак за гроші платників податків.
А в Україні в цей час пік епідемії і сотні російських танків біля самого кордону. Але ж не царська справа робити такі ′′ дрібниці ′′ — правда, Вова?
На кордонах країни ескалація від російського агресора. Російські військові почали масово ховати номери на техніці в прикордонні з Україною як і до вторгнення в 2014 році. Командування ЗС США в Європі повністю підготовлене. Американський президент і все найвище військове керівництво Пентагону зайняті тим, як запобігти військовому вторгнення в Україну. НАТО провело екстрену нараду в Брюсселі з одним питанням — як запобігти плануванню Путіна в Україні. Президент України та його дружина спокійно полетіли на тлі всіх цих новин до Катару. Цікаво, як після такого почуватиметься Байден, чи йому потрібно більше, ніж президенту країни, що воює?
P.S. Все ще сумніше. Кажуть, що він летів зранку до Катару. Треба забиратися з цієї країни?
Поделиться:
Загрузка...