Зеленський оголосив «тиждень стабільності»

2 692
Зеленський оголосив «тиждень стабільності» у новому відосіку. Просто якийсь стабілізєц повний.

Каже, що тепер газ буде дешевим, кредити доступні, референдум в кожну хату зайде і будете самі вирішувати що, куди і як.
Ага. Тільки вже ніхто не вірить цій кварталівській маячні. Ціни на газ шалені, люди не знають чим платити, кредити це просто смішно, референдум від Зеленського це відверта зрада України та рух в сторону Кремля. Зате разом з Дубінським та Мосійчук переможемо!
Чогось Зеленський забув далі розповісти про цю «повну стабільність». В країні криза, монобільшість де-факто розпалась, кредитів/інвестицій немає, вакцини немає, тестів немає, грошей в бюджеті немає, міжнародна політика знищена.
Ніхто вже не віриться всю маячню. Рейтинги нижче плінтуса. Але він балакає. В ОП живуть в іншій країні та іншій реальності.
Ми не здогадувались, а, виявляється, в нас минув «тиждень стабільності» — принаймні, про це нам гордо повідомив Зеленський в черговому відосику.
Не знаю, що там лили Зеленському в теплу інформаційну ванну про становище в державі, але стабільність в нас як була, так і лишилась хіба в одному: стабільні регулярні факапи і скандали. Але Зеленському з цього приводу, здається, впихують версію про підступи ворогів і заздрісників: то вони просто оббріхують прекрасні досягнення шостого президента, а якщо десь реальний провал, так це самі ж заздрісники і вороги організували на зло лідеру нації. «Вороги» — це політики (але вже без жорсткої фіксації на «попередниках» — тобто, коло ворогів зросло), а також якісь злобні аноніми — «ті, хто встановлюють тарифи».
Оточення настільки ретельно виплекало параною Зеленського, що він повернувся до первинної позиції щодо ЗМІ, вкрай негативної: «…Деякі ЗМІ продовжують мовчати або казати на біле «чорне», а отже я продовжую особисто розповідати вам про нашу роботу та перемоги України – без посередників, без брехні».
Ми це вже чули на початку каденції: принцип «вони всі брешуть, правду розказую тільки я». От тільки Зеленського забули попередити, що недостатньо вмовити людей не слухати ЗМІ, а тільки президента. Для запланованих результатів треба ще переконати людей ігнорувати всі зовнішні подразники: не вірити своїм очам, своїм вухам, не вірити цифрам в платіжках і повідомленням про звільнення чи затримку зарплати, не вірити вирослим цінам в магазинах, не вірити холоду в хаті, не вірити неможливості потрапити в лікарню (при тому не тільки з ковідом: через перепрофілювання і загальну панічну неготовність системи перестали нормально надавати допомогу і хронічним хворим, а також терміновим нековідним хворим)…
Коротше, у версію, що її подає Зеленський у відео, повірити може хіба коматозник – якщо почує. Бо сьогодні Зеленський серед іншого повідомив, що уряд, виявляється, «спростив доступ до субсидій», що пенсії зросли, а тарифи знижено, тому бабусі можуть більше не лякатись платіжок. Новини з паралельної реальності.
Також «президент хороших новин» заявив, що відтепер платитимуть стипендії переможцям олімпіад і учням, що найкраще здадуть ЗНО в своєму регіоні.
І найважливіше наприкінці відосику: незабаром буде презентована нова програма президента – «Здорова Україна». Згадались 1980-ті, уроки модної тоді аеробіки ще на чорно-білих екранах, симпатичні дівчата і довговолосі хлопці в гетрах і купальниках, і обов’язково з пов’язкою на голові… Тобто, Зеленський настільки сам собі сподобався на фото до дня народження, що тепер основну діяльність перенесе в спортзал. І під музичку обов’язково.
Чи хтось дійсно вважає, що під назвою «Здорова Україна» йдеться не про Зеленського в маєчці в щоденних відео, а про реформування медицини, повернення її докарантинної доступності і заодно реформування виховного процесу?
Поделиться:
Загрузка...