Зеленский о продаже гостиницы «Днепр»: «Приватизацию мы начали с себя»

58
Президент Украины Владимир Зеленский доволен результатами приватизационных торгов, на которых был продан принадлежащий Госуправлению делами отель «Днепр».

Об этом на странице Зеленского в Фейсбук.

«Только что завершился аукцион по продаже государственного пакета акций ПАО «Гостиница» Днепр «. Цена превысила все ожидания, достигнув 1 миллиарда 111 млн гривен. Это почти в 14 раз больше начальной цены.

Приватизацию мы начали с себя: первый объект принадлежал Государственному управлению делами. В октябре прошлого года я подписал указ, которым определил первые пять объектов ГУД для продажи. И вот первый объект Госуправления делами уже нашел нового частного владельца», — написал Зеленский.

P.S.

Не знаю чого радіє клоун..
Бо це не історія про успіх. Це заява про злочин.
За 81 мільйонів гривень (це менше 3 мільйонів доларів) вони збиралися продавати готель в центрі Києва, площею 12 829 кв.м. і ще й 56 паркомісць в центрі столиці.
Якщо вважати паркомісця бонусом (хоча це ой який дорогий бонус сам по собі), то вартість квадратного метра 4* готелю в центрі Києва ці «ділки» оцінювали в 6 308 гривень/кв.м., або 233 долари за кв.м.
І навіть ціна за яку продали (3207 доларів/кв.м.+56 паркомісць безкоштовно) є достатньо низькою для такого обєкту в такому місці.
І якщо врахувати, що це був образцово-показательний обєкт, то можна собі тільки уявити що і за якими цінами буде розбазарено поза увагою суспільства, в ситуації, коли образцово-показательний обєкт продають по 233 долари за кв.м. в центрі Києва.
Тому подібна історія — це історія розбазарювання державного майна. І це кримінал.
Підозрюю, що саме так розбазарювали Україну його ідейні натхненники Кравчук, Кучма і Янукович.
Підозрюю, що саме так розпродував армію міністр оборони з надлишковим майном Аталотій.
Тому, абманутиє, коли наступного разу будете плакатися за те, що вас абманулі, за алігархов, то не забудьте розбити свої дурні голови об стінку. Бо саме ви винуваті в тому всьому п*здєці навколо. Бо замість людей, що розбудовують державу важкою працєю ви завжди обираєте лайно, що вас обкрадає.
Поделиться:
Загрузка...