Завтра знов засідання РНБО

232
Скликає Зеленський. Теми поки не відомі.
Або завтра на засідання будуть винесені важливі для країни рішення, або РНБО кінцево перетвориться на цирк шапіто, де продукуються часто безглузді речі, що не мають подальшого продовження.
Отже, питання які зараз Зеленський ЗОБОВ‘ЯЗАНИЙ ВИНОСИТИ:
1. Катастрофа з епідемією коронавірусу. Україна йде на дно «червоних зон». Вакцини майже немає. Тестування на низькому рівні. Лікарні не забезпечені.
2. Вагнергейт. РНБО зобов‘язане втрутитись та нарешті зайнятись питанням зриву операції по вагнерівцям, інакше буде означати, що вони прикривають відвертих зрадників держави.
3. Санкції проти Коломойського. Зеленський має визначитись — він за Україну та весь цивілізований світ, чи за того хто грабував країну та знищував її зсереднини.
Якщо цього не буде — ми побачимо чергове шоу. Чергові ролики. Чергові брехні та фейкові рішення. Медведчук на волі, Деркач далі публікує плівки, Козак та Марченко спокійно займаються своїми справами. Російські помийки, а-ля каналу «Наш» працюють. Жодних дій немає.
Або — Або. Зеленському та його владі час визначитись.
Напередодні чергового засідання РНБО, хотілося б звернути увагу її членів на впливову і фінансово-потужну агентурну мережу російської федерації в Україні.
Йдеться про філію так званої «Русской православной церкві» — «УПЦ МП».
По-перше, ця структура була створена забороненою в Україні комуністичною партією на чолі з катом Сталіним (архівних документів достатньо).
По-друге, всі роки Незалежності України це дитя НКВД, прикриваючись релігійними гаслами, веде цілеспрямовану антидержавну діяльність (фактів, у тому числі задокументованих СБУ, безліч).
По-третє, із початком російсько-української війни, РПЦ в Україні стала надійним оплотом проросійських сил, перетворивши культові споруди (храми та монастирі) на розплідники антиукраїнської пропаганди та бази і штаби російських бойовиків. У Криму, в Донецькій та Луганській областях, з самого початку окупації, московські попи стали однією з головних рушійних сил по захопленню української землі. Практично у всіх областях, де Кремль планував реалізувати свій план по створенню так званої «Новоросії», московські попи активно підтримали ці намагання…
По-четверте, московська «церква» в Україні, у своїх антидержавних намірах і діях, практично з’єдналася з ще одним політико-олігархічним антиукраінським угрупуванням «ОПЗЖ». Тобто, вся їх діяльність координується з єдиного кремлівського центру та направлена на ліквідацію Держави Україна. Знов таки ж, фактажу більш ніж достатньо…
Врешті, РПЦ в Україні має таке відношення до християнської релігії, як морська свинка до моря… Це угрупування є по своїй суті агресивно антидержавним та підпорядковане російським спецслужбам. Отже, діяльність російської «церкви», під час Війни України за свою Незалежність, несе безпосередню загрозу існуванню нашої Держави, тому має бути ліквідована, її імперська діяльність — заборонена, а майно та матеріальні ресурси повернуті українському народу.
Геть московських попів з України!
Перемога буде за нами!
Підсанкційний для США Дубінський зробив доволі дивну заяву, в котрій, фактично, звинуватив теперішню українську владу у втручанні в американські вибори: «Офис президента Зеленского не просто согласовывал соответствующие действия, а активно принимал в них участие. Я же со своей стороны как подчеркивал, так и подчеркиваю, моей позицией является невмешательство во внутренние дела любых других государств».
Навряд чи Дубінський сам і просто так, під настрій вирішив замазати в міжнародному скандалі команду Зеленського. Це виглядає як черговий «попереджувальний постріл» від Коломойського.
По факту, Зеленський, крім загальних декларацій, ще не зробив жодного реального кроку для нейтралізації впливу Коломойського на систему державного управління. Але саме цього від нього чимдалі відвертіше вимагають США.
І Коломойський, виходить, просто показав Зеленському, що війна — штука обопільна. Це не тільки коли Зеленський б’є по інтересах і впливу Коломойського. Це також і прямі та опосередковані удари по Зеленському, його оточенню, його впливу, його бізнесу.
Але Зеленському так чи інакше треба вибирати, з ким він і проти кого. Але просто не буде в жодному варіанті.
Поделиться:
Загрузка...