За півтора роки Зеленський, як президент, так нічому й не навчився

103
Відомий український політик та дипломат Роман Безсмертний проаналізував інтерв’ю президента Володимира Зеленського для ВВС, яке він дав під час нещодавніх відвідин Лондона

Предметом розгляду з боку Безсмертного став не лише зміст відповідей глави держави, а й те, як той поводився під час бесіди.

«Перше: з інтерв’ю видно, що президент не володіє знаннями з чималого спектру питань.

Друге: фахівці, які займаються невербальним спілкуванням, можуть з цього інтерв’ю винести дуже багато фактів, які свідчать про те, що він говорив неправду», — зазначив політик.

Однак, найгіршим він вважає відсутність у Зеленського особистого бажання вчитися та покращуватися.

«Не відбулося за півтора роки збагачення досвідом, інформацією і розумінням ситуації», — наголосив Безсмертний.

«Ми ж сподівалися, що півтора роки не пропадуть даремно, і розуміння того, що ситуація з тезами про «мир в очах Путіна», про «яка різниця», про недофінансування армії, вона зробить своє, і президент, як людина яка відповідає за ці ділянки, він це буде розуміти і буде вносити корективи. А трапилося так, що президент каже: «Ми — непогрішні, ми робимо, як все і робили, ми досягаємо величезних успіхів». Очевидно було, що навіть самому журналісту було соромно від того, що факти, які є насправді, і те, що говорить президент, воно не співпадає. Замалим, коли дивишся це інтерв’ю, замалим можна сказати: а чи це є президент України?» — пояснив Роман Безсмертний.

Антін БОРКОВСЬКИЙ

Поделиться:
Загрузка...