Я не хочу быть на таком параде: скандал с маршем Зеленского

93

На марш Зеленского в Киеве не пустили мать погибшего «айдаровца»

Марш Зеленского в Киеве, который прошел 24 августа, отметился скандальным инцидентом с матерью погибшего военного медика Андрея Аболмасова. Сотрудники СБУ под странным предлогом не допустили ее на торжественные мероприятия на Крещатике. Это произошло, не смотря на то, что она находилась в списках приглашенных на мероприятие. Женщина рассказала о случившемся корреспонденту «Радіо Свобода».

«Я была в списках. Мой сын был медиком в штурмовому батальйоне «Айдар», в 2014 году он погиб. У меня был флаг, на нем ничего не написано, только пожелания парней, это после смерти сына было написано», — сказала женщина.

Как рассказывает мать погибшего военного медика ей предложили оставить флаг и пройти через металлодетектор при входе на Майдан Незалежности, однако Тамара отказалась.

«Я не оставлю этот флаг. Под этим флагом погиб мой ребенок… Я не хочу быть на таком параде», — отметила она, заявив, что пойдет на другой Марш — Марш Защитников Украины.

P.S.

Просто для малоросів День Незалежності України нічого не значить. Тому вони не прийшли до щелі.
А потім зібралися люди, для яких Незалежність і Україна не просто слова. І біда щелі в тому, що його підтримують перші, а не другі.

Mason Lemberg

Якщо він і сьогодні нічого не зрозуміє, то це президентство буде рекордно коротким

Karl Volokh

Судячи з реакції на попередній пост, не всі зрозуміли, що саме сьогодні сталося. Поясню: якщо на захід за участі президента і офіційних осіб збирається набагато менше людей, ніж на альтернативний — це дуже поганий сигнал для влади. Якщо це стається через три місяці після тріумфального обрання президента — це попередження про майже неминучу катастрофу. 
А знаєте, хто двоє головних бенефіціарів сьогоднішніх подій? 
Кличко і Аваков. Перший — бо в таких умовах продовжити кастрацію повноважень Віталія і піти на загострення з киянами (заради переключення фінансових потоків на Богдана-Вавриша) — повна дурість, яка може стати «чорним лебедем» для Зеленського уже найближчим часом. 
Другий — бо цілком ясно, що протести можуть початися досить швидко. І жодна нова людина на посаді міністра МВС не буде здатна ані вберегти ВОЗа від трагічних помилок, ані ефективно його захистити. 
До речі, ми з вами зацікавлені в його (Авакова) збереженні не менше — як би хто не ставився до нього через помилковий (з нашої точки зору) вибір. Він усі роки ліпше за будь-кого з попередників тримав баланс між вуличною (і іншою протестною) активністю — і дотриманням громадського порядку. А досвід одного з керівників Майдану чітко покаже йому межу, котру не варто переходити в разі ескалації подій.

 
 
 
 
Поделиться:
Загрузка...