Вся суть Зеленського

163
Тарас Березовец:
Страх и уныние семидесятитрехпроцентных. Под видео президента на ютубе выключили комментарии. Пропало всё!..
Как слуги собирают кассу на выборы. Одному очень известному донецко-футбольному олигарху выкатили на днях прайс $25 млн в год. Первый транш нужен до выборов. Западный менеджмент олигарха в шоке.
Volodymyr Ariev:
Сором, лютий сором за альма-матер! За ст.31 Закону про освіту забороняється розміщення партіїної символіки на території навчальних закладів. З‘їзд слуг в КНУ показав, що владі плювати на законодавство. Але цей плювок вже повертається слугам. Від народу. Від тих, кому не какаразніца.
Helgi Sharp:
Студенти розпочали акцію біля університету Шевченка через те, що «Слуги народу» провели агітаційний захід на території головного вишу країни.
Серед іншого, вони вимагають відсторонити ректора КНУ Леоніда Губерського від обійманої посади на час проведення незалежного розслідування.
Я так розумію, що у зелених таке показове знущання над власними законами: провести персональний захід Зе та його корабельної сосни Верещук на території КНУ рівно через тиждень після оприлюднення листа власного міністра-плагіатора «Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти».
У країні, де існує верховенство права, за таке порушення партію зняли б з виборів. Але у нас влада пацанська: презЕдент слово дав (що при порушенні закону піде з посади), презЕдент слово забрав.
Мушу нагадати: студенти стояли у витоків майже всіх революцій. Вони вже вигнали Портнова, коли цей самий ректор призначив останнього викладачем КНУ. Сподіваюсь, будуть серед перших, хто сцяними ганчірками гнатиме і цього гравця на роялі з липовим дипломом юриста.
Лариса Павлова:
Вся суть Зеленського: недолуге, мстиве.
Нещодавно він приїздив на Хмельницьку АЕС і привіз із собою журналістів, яких не було в списку на пропуск на режимний об’єкт, тому людина, яка відповідала за безпеку, не пропустила цих журналістів. Наступного дня ця людина була звільнена з роботи. Звільненого звати Ігор Круглов.
КОРУПЦІЯ — ЦЕ ТИ! durdom.in.ua

Поделиться:
Загрузка...