Від COVID-19 помер відомий антивакцинатор, який називав щеплення «непотрібними»

43

Ізраїльський активіст Хай Шауляй, який публічно виступав проти вакцинації від коронавірусу, 13 вересня помер від COVID-19. Він лікувався у медичному центрі Wolfson міста Холон, був під’єднаний до апарату з киснем.

До останнього в своїх соціальних мережах чоловік закликав підписників не робити щеплення, оскільки «епідемії немає, вакцина непотрібна і небезпечна». Про його смерть повідомляє The Jerusalem Post.

Ще до моменту госпіталізації Шауляй опублікував у Facebook відео, де скаржився на поводження з ним у поліцейській дільниці, коли його затримали за висловлювання. За його словами, правоохоронці нібито ставили йому на шию ноги. Також чоловік стверджував, що «поліція Єрусалиму намагалася отруїти» його.

«Весь тиждень я боровся, як нічого й не сталося, але сьогодні більше не міг дихати й пішов до лікарів, мене доправили в Медичний центр Wolfson. Якщо зі мною щось трапиться – знайте, що це замах», – говорив антивакцинатор.

Про коронавірус Шауляй не згадав. Але незабаром зізнався, що кашляє і відчуває сильну задуху. А ще під’єднаний до кисневого апарату, без якого задихається і непритомніє.

«Дорогі друзі. Моя ситуація дуже критична. Я в дуже важкому стані. Неможливо говорити і реагувати на людей. Сьогодні вранці прокинувся і був мокрий, ніби на мене вилили кілька відер води. Кисню немає. Мені знадобилося близько години, щоб зрозуміти, хто я, де я і що тут роблю. Відсутність кисню – жахлива річ», – написав чоловік у Facebook 11 вересня, це був його останній пост.

Фото Хая Шауляя від 11 вересня

Ізраїльські ЗМІ підкреслюють, що Хай Шауляй помер від наслідків коронавірусу, хоча і заявляв, нібито його «отруїла поліція».

Інфекціоніст із Ізраїлю Борис Бриль заявив, що молоді люди, невакциновані проти COVID-19, помирають від нього удев’ятеро частіше, ніж вакциновані пенсіонери. За словами медика, така картина спостерігається в його країні й свідчить про те, що вакцинація дійсно працює.

Члени бригади лікарні ШААРЕ ЗЕДЕК у палаті з коронавірусом.

Поделиться:
Загрузка...