Над військовою базою росіян у Гвардійському Сімферопольського району Криму здіймається чорний дим.
Про це повідомляють місцеві мешканці, інформує російське видання «Коммерсант».
За їхніми словами, на території військового авіабази пролунало кілька вибухів.
«Коммерсант» пише з посиланням на джерела, що зараз росіяни перевіряють версію атаки на склад боєприпасів бази за допомоги БПЛА.
Офіційно окупанти ще не коментували подію.
Як раніше повідомлялось зранку 16 серпня в районі окупованого Джанкою чути вибухи — там детонує російський склад боєприпасів. Із сусіднього села евакуювали 2 тис. людей.![]()