В 2021 году расходы на Офис Зеленского увеличатся на 39%, а на ГБР – на 67%

80

Бюджет на следующий год предусматривает увеличение расходов на содержание Офиса президента, Офиса генпрокурора и Государственное бюро расследований. Об этом сообщает «Экономическая правда».

Согласно принятому бюджету на 2021 годы, расходы на содержание ОП вырастут на 39%, генпрокуратуры – на 46% и ГБР – на 67%.

«В условиях недостатка денег в бюджете, в частности на закупку вакцины от коронавируса и выплату субсидий, власть не забыла позаботиться о себе и силовых органах», — говорится в статье.

Кроме того, в 2021 году планируют потратить 1,35 млрд грн на Государственную фискальную службу, которая находится на стадии ликвидации и должна исчезнуть после создания Бюро экономической безопасности. Таким образом в следующем году на ненужное ведомство выделят на 42% больше средств, чем в текущем году.

Известно, что помимо упомянутого Бюро экономической безопасности, в Украине появятся Государственная инспекция культурного наследия и Государственная служба охраны культурного наследия. На деятельность этих новых органов власти выделят 590 млн грн.

P.S.

Верховна Рада ухвалила бюджет на 2021 рік.
Головне, що показало цьогорічне голосування – у Зеленського більше немає ніякої монобільшості. Голосів «слуг» не вистачило для ухвалення головного кошторису держави на рік, тому на допомогу прийшли нові союзники Банкової: «За майбутнє» Коломойського, група «Довіра» і … «Батьківщина» Тимошенко.
Саме голосування її політичної сили було головним сюрпризом в першому читанні. В другому це означає, що Тимошенко особисто розділить з Зеленським відповідальність за «епоху виживання» на яку вони прирікають країну.
Це голосування доводить, що план Банкової давати керівні посади на державних підприємствах в обмін на голоси в парламенті спрацював і тепер саме так ухвалюватимуть ключові для України законопроекти – продаючи держкомпанії партіям чи олігархам.
? Щодо основних цифр на наступний рік:
* Доходи – 1 трлн 92 млрд грн.
* Видатки – 1 трлн 328 млрд грн.
* Дефіцит – 236 мільярдів грн❗
Середній курс гривні – 29,1 за долар.
? Мін. зарплата з 1.01.21 – 6 000 грн. З 01.06.21 – 6 500 грн.
? Прожитковий мінімум: від 2189 грн з 1 січня до 2393 грн – з 1 грудня.
? Головні витрати:
* Міноборони без додаткових коштів❗️ – 116 млрд грн
* МВС – 98 млрд грн.
* Освіта – 174 млрд грн, з них 21,2 млрд – зарплати вчителям (залишаються без підвищення❗️)
* Медицина – 159 млрд грн, (зарплати медика +30%).
? Вакцини від ковіду – 2,6 млрд грн. Цього вистачить для вакцинації всього близько 1 млн людей.
? Велике Крадівництво – 150 млрд грн!
? На утримання Зеленського – рекордні 1 млрд 266 млн грн.
Ласкаво просимо в «Епоху виживання»!
Via Tlg Зелені чоловічки.
Вгадайте, де написана правда. В лівій колонці чи правій?

Видатки на утримання зеленського і його цирку в бюджеті 2021 року зросли на 351 мільйон гривень у порівнянні з 2020 роком і становитимуть майже 1,3 мільярда гривень
Подумаєш, там лікарі без зарплати і кисню….
А ви ціни на запчасті до вєліка бачили?

Поделиться:
Загрузка...