Узурпаційна влада Зеленського йде в повний рознос

73
Отже, як і передбачалось на минулому тижні — узурпаційна влада Зеленського йде в повний рознос. Розносять вже не просто інституції, а й всю державу, з її демократією, свободою слова та вільним волевиявленням.

По 100 тисяч доларів за відставку свого ж спікера — нормально. Пропихання закону «про деолігархізацію», який остаточно вб‘є демократію в країні — нормально. Контроль за всіма ЗМІ — теж нормально. Тільки нормально у країні кварталу та паралельної реальності, яку вже два роки створює Зеленський.
Країна не просто на порозі парламетської кризи. Ми на порозі повної узурпації.
Бачили що робить Путін з «єдіноросами» на росії? Як зараз там шахером-махером сфальсифікували черговий раз вибори. До речі, з використанням так званого «електронного голосування». Це ж саме вже повним ходом роблять тут. Готуються до того щоб остаточно апробувати це все у нас. Вибори на 87 окрузі на Франківщині — яскравий приклад.
Так що сьогоднішня ситуація з Разумковим, з пожиранням одне одного, з бажанням остаточного контролю — це ситуація куди рухається країна. З такою країною вже ніхто не захоче працювати.
Догрались…
І якщо це маховик не зупинити — нам доведеться проходити все заново. І заново відбудовувати свою країну. З руїни.
Чи усвідомлював Разумков, що веде до влади і сам йде в рядах покидьків та необільшовиків?
Звичайно, усвідомлював, бо має гострий політичний нюх — і цинічно скористався олігархічним реваншем для особистої кар’єри топ-чиновника.
Тепер Дмитру Олександровичу цей же нюх підказує, що його соратники на повному скаку наближаються до прірви, а він благорозумно не хоче розділяти їхню печальну долю.
Саме тому тепер відмежовується від конца епохі, а не через різке прозріння та перетворення на державника.
Сама по собі ознака багатозначна і вказує на скорий крах зеленого «титаніка» — але не треба забувати з якого саме матеріалу добрим українцям ліпитимуть чергових месій.
Валерій Прозапас
Цього тижня слуги твої, о мудрий наріде, і особисто Володимир Олександрович Зеленський, ну той «прастой парєнь с народа» хочуть прийняти для тебе «антиолігархічний закон», який вони самі називають «ахметівським».
Згідно того закону, якщо ти, представнику о мудрого наріду, ціле життя накопичував гроші щоб купити квартиру дітям за 50 000 доларів, то тепер ця квартира буде коштувати 60 000, тобто ти маєш заплатити ще 10 000 доларів податку, щоб клоун міг купити собачкам свіжі носочки.
Згідно того закону, якщо ти маєш земельку півгектара і там садиш бульбу, представнику о мудрого наріду, то й податок ти тепер заплатити повинен.
Згідно того закону тобі піднімуть плату мобільні оператори. А чого ні? Епоха бідності закінчилася! Плати!
А до чого тут «антиолігархічний», «ахметівський»? — спитаєш ти, о мудрий наріде
До того, що слуги твої, о мудрий наріде, будуть розказувати як ти прекрасно живеш на телеканалах Ахметова
Поделиться:
Загрузка...