УПЦ МП не під силу НЕ допустити візиту Патріарха Варфоломія

403

УПЦ МП не під силу не допустити візиту Патріарха Варфоломія, і вони розуміють, що він приїде.

Таку думку висловила релігійний публіцист Катерина Щоткіна в коментарі Радіо Свобода.

За її словами, якби не запланований візит Патріарха, то МП не влаштовувало б такого хресного ходу.

“Якби не було у нас в перспективі приїзду Патріарха Варфоломія на святкування 30-річчя незалежності, то, може бути, УПЦ МП і відмовилася б від хресного ходу в такий епідеміологічно несприятливий момент”, – зазначила Щоткіна.

Водночас вона наголосила, що предсттавники УПЦ МП розуміють, що візит все одно відбудеться.

“Не думаю, що це в їхніх силах. Може бути, вони б хотіли, але вони віддають собі звіт в тому, що він приїде. Хресний хід, делегації, демонстрації – це спроби нагадати, що у них є свої інтереси і зробити так, щоб з їх інтересами вважалися. Варфоломій прекрасно знає, що тут є люди, які хочуть його побачити, у нього є запрошення від глави держави. У нього є всі підстави бути впевненим в тому, що тут у нього буде теплий прийом”, – зазначила експертка.

P.S. Ваня, іді домой, здєсь водкі нєт

Знаєте, я досі під враженням від тієї мракобісної ходи вулицями Києва, яку мала «щастя» бачити на власні очі. Бо коли ти бачиш то все на картинках, ба навіть на відео, це геть не так вражає, як вживу. Коли перед тобою по вулицях течуть ці натовпи в хустках, з жовто-сірими неживими обличчями, згорблених, з очима долу, бо ж смирення, нічого живого ні в позах, ні в поглядах, ні в жестах, це викликає якийсь містичний жах, густо перемішаний з огидою.
І найжахливіше в тому всьому — такі самі неживі діти. Звозили з усієї України автобусами, сотнями, тисячами. Щоб вся ця страшна ріка зрештою витекла на вулиці столиці, затопила їх вщент, паралізувала рух і наповнила міазмами повітря.
Шествие поддерживаемой Москвой Украинской православной церкви на Владимирской горке в Киеве, 27 июля 2021 года
І все задля того, щоб потім показати в мордорі пишну картинку, як багато тут, в Україні, московітської церкви, її вірян, який ми адіннарот. Як живе багатотисячне уособлення нещодавньої статті хйла. Я особисто не вірю в таке співпадіння, що спочатку плюгавець пише свою статтю, а потім Новінський з штанів вистрибує, аби показати цю апокаліптичну картинку. Причому, що цікаво, в самій Москві цю ходу відмінили через ковід, а в нас провели, бо хулі за нас потерпати, нас не шкода. Тим більше, що самі ці зомбаки казали на камеру, що хто після ходи помре, то це його хрест.
До речі, про хрести. За опитуванням КМІС влітку 2021-го, більшість вірян в Україні асоціюють себе з автокефальною ПЦУ. А за нещодавнім опитуванням Групи «Рейтинг», 75% українців впевнені, що спадкоємицею Київської Русі є Україна, а не Росія.
Чуєте, песиголовці? Ви можете ще тисячу разів переписати історію. Ваша плюгава хйня може написати ще тисячу статей (якщо нагла кров не заллє на сімдесят четвертій ітерації), але ніколи ви не зможете змінити одного простого факту: ми не рідні. Ми не повернемось туди, де ви нас тримали силою роками, крали історію, гідність, рубали коріння, нищили героїв, паплюжили символи і принижували, принижували, принижували.
Князь Володимир, хреститель Русі (Києвської Русі, не Росії, абізяни) якого ви чомусь теж вкрали собі, народився в Києві і був князем Києва. Герб князя Володимира — тризуб. Грошима князя Володимира була гривня. Князь Володимир пздив в’ятичів, ваших предків, аж курява до неба стояла, і вони платили данину Києву. Історія християнства в східній Європі почалася в Києві. Я ще багато чого можу згадати, але мені влом щось доводити.
Окупація закінчилась. Принаймні ментальна наближується до завершення. Почалася реконкіста. Ще декілька поколінь — і все. Можливо, це видається надто довго, але в масштабах історії це ніщо, один помах крила метелика. Залишилось вас випздити з нашої землі. Або закопати в ній.
Тому знаєте що?
Ваня, іді домой, здєсь водкі нєт.
Поделиться:
Загрузка...