Українець намагався перегнати до Росії табун коней

199

Прикордонники завадили незаконному переміщенню коней з України до РФ поза пунктами пропуску Громадянин України намагався незаконно перегнати семеро коней до Росії через кордон.

Інцидент стався у Сумській області, інформує Державна прикордонна служба. За її даними, у п’ятницю, 29 червня, у ході реалізації наявної оперативної інформації про можливу протиправну діяльність, неподалік від державного кордону в районі населеного пункту Комарівка на Сумщині військовослужбовці затримали громадянина України, який саме намагався незаконно перегнати до Росії 7 коней.

Чоловік не зміг пред’явити жодних документів, що посвідчують особу. Проте згодом особу правопорушника було встановлено. Ним виявився 50-річний житель одного з населених пунктів Глухівського району.

За порушення прикордонного режиму та спробу незаконного перетинання державного кордону України на чоловіка складені адміністративні матеріали за статтями 202 та 204-1 КУпАП відповідно. Коні встановленим порядком будуть передані працівникам фіскальної служби.

dpsu.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...