Україна повністю освоїла весь цикл виробництва ракет для РСЗВ

625

Україна повністю освоїла весь цикл виробництва ракет для РСЗВ починаючи від калібру 300 міліметрів і менше.

На сьогодні вже закрито дефіцит ракет для систем залпового вогню за рахунок власного українського виробництва.

Секретар РНБО повідомив, що наразі Україна виготовляє ракети для РСЗВ починаючи від корпусів і завершуючи бойовою частиною.Виробництво ракет для РСЗВ на заводі «Артем» розпочнеться наступного року, хоча, додав він, ракети вже надходять звідси у війська.

P.S. 

Виробництво широкого спектру боєприпасів — завдання, яке Рада національної безпеки і оборони України поставила перед вітчизняним оборонпромом, і це стратегічне питання РНБО України тримає на постійному контролі.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оброни України Олександр Турчинов під час відвідання Державної акціонерної холдингової компанії «Артем». Секретар РНБО України оглянув нову технологічну лінію з виробництва корпусів ракет, монтаж якої було завершено інженерами ДАХК «Артем» спільно з іноземними партнерами.

За словами Секретаря РНБО України, найближчим часом на цій унікальній технологічній лінії розпочнеться серійне виробництво корпусів ракет, які «надійно захистять нашу країну». «Унікальність обладнання полягає у тому, що з надміцних сплавів виготовляються корпуси ракет, що повинні витримувати величезний тиск та термонавантаження. Тому навіть мікроскопічні дефекти для цих виробів неприпустимі», — наголосив О.Турчинов. «Ми не копіюємо чиїсь технології, а забезпечуємо нову якість нашої зброї та її перевагу над російськими аналогами», — додав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, Секретар РНБО України наголосив, що завдяки роботі українського оборонпрому буде повністю ліквідовано дефіцит боєприпасів та ракет, які необхідні нашим Збройним Силам. Також Олександр Турчинов розповів про початок виробництва ДАХК «Артем» корпусів для 152-мм снарядів за рахунок модернізації та оновлення потужного пресового обладнання, а також про плани «Укроборонпрому» щодо створення нових сучасних технологічних ліній, які забезпечать виробництво боєприпасів широкого спектру. Ці питання були обговорені на нараді, яку провів Секретар РНБО України з керівництвом оборонного концерну.

P.P.S. Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром»,  оснастила своє виробництво новою розкочувальною машиною  RFFM 330-138-300 з ЧПУ. Вже зараз обладнання знаходиться на стадії введення в експлуатацію, із залученням фахівців фірми «Repkon» на новоствореній дільниці виробничого корпусу підприємства.

З розвитком проекту «Вільха» та новим обладнанням ознайомилось керівництво  РНБО та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відвідавши ДАХК «Артем» 24 листопада.

«Ми запускаємо технологічну лінію яка забезпечить виробництво унікальних корпусів для нашої техніки. Тепер ми можемо з надміцних сплавів виготовляти корпуси ракет, що забезпечать їхнє використання. Навіть за радянських часів Україна не мала таких технологій», – зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов.

Розкочувальна машина  RFFM 330-138-300 з ЧПУ призначена спеціально для виробництва високоприцезійних порожнистих труб. Машина має можливість формувати ротаційно-симетричні  порожнисті деталі з різною товщиною стінок.

«Унікальність технології   «вільного розкочування» полягає в  отриманні деталей з різною геометрією внутрішніх та зовнішніх стінок, що є обов’язковою вимогою до означених корпусних деталей виробу «Вільха», – повідомив Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Володимир Кострицький.

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром»,  розпочала реалізацію проекту виробництва артилерійських боєприпасів калібру 152мм.

«Питання виробництва боєприпасів є пріоритетом роботи оборонно-промислового комплексу України. Ми не копіюємо чиїсь технології, ми створюємо їхню нову якість», – зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов.

В Концерні повідомили, що розпочали організацію виготовлення боєприпасів калібру 152мм за власні обігові кошти.

Нагадаємо, що ДК «Укроборонпром» продовжує нарощувати боєздатність артилерійських частин та з‘єднань Збройних Сил України. За останні три роки «Укроборонпром» передав українській армії більше 4000 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, серед яких самохідні артилерійські установки, системи реактивного залпового вогню, міномети, протитанкові ракетні комплекси, яке допомагає нашим захисникам боронити Україну. А зараз підприємства «Укроборонпрому» концентрується, в тому числі, на передових розробках, які зможуть вивести українську артилерію на принципово новий рівень.

Поделиться:
Загрузка...