У Раді назвали нові можливі штрафи за авто на єврономерах

129

Штраф за порушення терміну перебування автомобіля, ввезеного тимчасово або в режимі транзиту (авто на єврономерах), може досягати 170 тис. грн

Про це заявила глава податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна, інформує «Економічна правда».

Южаніна зазначила, що зареєстровані законопроекти про обмеження автомобілів на єврономерах пропонують, що особа, яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не могла передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам або розкомплектовувати його.

Так, за один день прострочення вивезення транзитного авто з порушника буде стягнуто 170 грн, за три дні відстрочки вивезення тимчасово ввезеної машини — 850 грн, за місяць — 170 тис. грн.

Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу, наприклад, для роботи в таксі. За порушення встановлених правил передбачений штраф у розмірі 34 тис. грн.

Інша особа, яка отримає транзитне або тимчасово ввезене авто у володіння або користування також буде оштрафована.

За словами Южаніної, перша фіксація зазначених порушень працівниками Нацполіції передбачає стягнення з порушника 8,5 тис грн, повторна фіксація — 170 тис грн, позбавлення права керування на рік і вилучення автомобіля.

22 травня президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до статті 2 закону «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів».

Поделиться:
Загрузка...