У Держприкордонслужбі збираються забрати у Саакашвілі паспорти і повернути політика в Польщу

129

Екс-губернатор Одещини Михайло Саакашвілі сьогодні, 10 вересня, збирається повернутися в Україну. Але такі дії обурили держприкордонників, передає 24 канал.

Політик буде перетинати кордон з Польщею у пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині. Та у Держприкордонслужбі України вже повідомили, що не збираються пропускати Саакашвілі.

«На сьогоднішній день пан Саакашвілі має кілька українських паспортів – внутрішній і два закордонних. Відповідно до рішення уповноваженого державного органу ці паспорти не дійсні. І Державна прикордонна служба України має доручення вилучити ці паспорти. Тобто вилучаємо паспорти, оформлюємо документи і повертаємо його (Саакашвілі) на територію держави, з якої він прибув», – сказав перший заступник голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк.

Зазначимо, напередодні Саакашвілі заявляв, що 10 вересня з українським паспортом поїде із польського Перемишля на пункт пропуску «Краковець». Там він планує зустрітися з депутатами «Самопомочі» та «Батьківщини» на чолі з Юлією Тимошенко.

Дивіться відео онлайн:

Поделиться:
Загрузка...