Стоило Ермаку уехать из страны, так Зеленский заговорил правильные слова

455
Президент Украины Владимир Зеленский обратился к жителям оккупированного Донбасса, которые считают себя россиянами.

Об этом глава государства заявил в интервью телеканалу «Дом».

«Неважно как долго это оккупировано. Это как стена в Германии, которая была. Это не важно. В любом случае люди, история воспользуются моментом и стена рухнет. Если не договорятся — все равно воспользуются моментом люди. Я считаю, для будущего своих детей и внуков — ты любишь Россию и считаешь, что ты всю жизнь пребывал на территории Украины, но «чувствовал, что это Россия» и т.д, — если ты так чувствуешь, я считаю, что такой человек должен понять, что ради своих детей и внуков уже нужно ехать и искать себе место в России», — добавил Зеленский.

По его словам, «без Украины на этой территории цивилизации не будет.

«Украина будет расти вверх, будет все строить, однозначно. Донбасс в том виде — в оккупированном, в отрезанном — никуда расти не будет. Поэтому счастья для этих людей здесь не будет. Но если ты чувствуешь, что ты украинец и Донбасс украинский, если ты уважаешь этот флаг, уважаешь украинский язык — даже если тебя не учили в школе , сам почитывай книжки — и все нормально, все придет, говори, как хочешь. Но если ты чувствуешь, что ты украинец — будь там. Будь, держись, эта земля все равно будет деоккупирована в любом случае. Это история. Здесь нет «нормальный» — «ненормальный». Здесь есть: ты кто? Сам для себя ответь», — подытожил глава государства.

Отже, що ми дізналися сьогодні від президента Зеленського.
Досягнути миру він не може, бо це питання на 90% залежить від Путіна.
Так може тепер пора вибачитися перед Петро Порошенко? Чи може Зеленський заробляє на крові? Бо Державне оборонне замовлення не виконується вже 8 місяців, виплати армії затримуються… Зеленський барига? Тільки при Порошенко звільнили 2/3 окупованого Донбасу, а не при Зеленському….
Зеленський каже українцям, що вважають себе росіянами їхати в Росію. Правильно, а чого ж ти це під час виборів не казав?
Отже плану реінтеграції Донбасу немає.
А може вже є закон про коллобарантів? Ні, немає.
Може є діючі соціальні програми для переселенців, доступне житло? Ні, немає.
Може запрацювали, відключені при Зеленському, українські канали в супутнику? Ні.
Обманути стільки народу заради нічого — це означає кинути тих хто ще невизначився, або намагався зберігати нейтралитет у обійми руського миру.
Сьогодні Зеленський прямим текстом сказав — Я Вам брехав. Від мене мало що залежить. Плану у мене, в сенсі програми дій, не має. Дякую, дуже дякую.
Два роки псу під хвіст, та які два, п’ять, бо ситуація погіршилась.
І тепер моє улюблене — ми попереджали.
Myroslav Hai
Скільки б правильних слів не казав Зеленський, які б патріотичні гасла не використовув і не намагався виглядати державником — а про обстріл окупантами будинку в Красногорівці та поранення мирного жителя знову промовчить.
Визнати провал своєї політики поступок Путіну дозволити собі не може.
Бо тоді складеться як картковий будинок вся багаторічна брехня про «зарабатування на війні», «небажання її закінчувати» та «переставання стрілять» тощо.
Як пояснити своїм нещасним виборцям третій рік втрат на фронті, обстрілів цивільних будинків, шантаж і зневагу Кремля попри згортання оборонки, нищення реформ ЗСУ, сварки з союзниками.
Тому його зрозуміти можна, він продовжує грати роль і виконувати якісь невідомо кому дані зобов’язання.
А от чому все це ігнорує суспільство, народ, нація, навіть небайдужі до чужої неідеальності та незадоволені помилками попередників громадяни — те ще питання.
Таке саме як чому сто років тому мовчки переступали через померлих з голоду, а потім вперто кричали «славу кпсс», хоча об них витирали ноги та перетворювали на худобу.
Тому вчергове залишаю для історії цей прояв нерозгаданої загадки ментальної сліпоти українців — хтось колись та розбереться де ми так нагрішили, кого зрадили і за що 300 років ходимо колами.
Поделиться:
Загрузка...