Среднюю зарплату украинцев повысят до 10 тысяч гривен

219

Реформы продолжаются. Поднять среднюю зарплату по стране до 10 тысяч гривен и ликвидировать очереди в детские садики.

На встрече с представителями региональных масс-медиа, Владимир Гройсман озвучил основные цели правительства на ближайшие несколько лет. По его словам, Кабмин разработал специальную программу до 2020-го года, которая должна увеличить количество мест в детсадах до 96-ти тысяч. Но наиболее важной задачей на следующий год Премьер назвал увеличение средней зарплаты.

«До 2020 року абсолютно ліквідувати в кожному куточку черги в дитячі садочки. Питання номер один. І це питання буде стояти. Я буду вимагати це від мерів, від голів обласних держадміністрацій. Я готовий підтримувати їх спів-фінансуванням якщо потрібно. Але маємо вирішити проблему, щоб українськи діти не стояли у чергах.

Ще одне важливе питання постає — це довести середню заробітну плату в країні — до 10 тисяч гривень у 2018 році. Щоб середній працівник при курсі національної валюти як сьогодні, при цінах як сьогодні — отримував зарплату в середньому 10 тисяч гривень. Оце наше завдання. Сьогодні 7400», — заявил Владимир Гройсман, премьер-министр Украины.

Чисті середні зарплати

Середні зарплати до оподаткування

Поделиться:
Загрузка...