Що нас відрізнило від Білорусі і Казахстану

40
Єдине, що нас відрізнило від Білорусі і Казахстану, це наявність Парубія.
Все.
Не було б Парубія, який організував натовп в сотні «Самооборони», не було б того, хто крикнув «гей» будувати барикади із чого попало, перетворивши натовп в напіввійськовий табір, якби не було Турчинова, Яценюка, Пашинського, Тягнибока, Порошенка, Кличка, які платили ахметівському Київенерго рахунки за світло на Майдані, результат був би той, що і в Казахстані з Білоруссю.
Ми нічим від них не відрізняємося.
Лише організація перетворює натовп в римську когорту. Лише страх отримати черенком від лопати в зуби зупиняв мусорню януковича від бажання хапати людей на вулицях і водити голими на морозі. Тільки це.
Не було б організаторів, вдалося б приїзджому б з Сахаліну Єгорці Зіміну з кгбшником Рибачуком проштовхнути «мойдан без політіків», і вже не було б того, хто зміг заборонити «патріотам» діоби-коханівського громити злочинні вітрини і «російські банки». І у влади б з’явилося прекрасне моральне виправдання розстріляти весь цей «натовп мародерів».
А потім банда почала б вбивати нас по домівкам «при затримані небезпечного екстреміста», як того хлопчину в Білорусі.
Нічим наш героїзм не відрізняється від героїзму казахів. Як по мені, то казахи на кадрах навіть рішучіше билися з мусарнею. Просто в нас були ті, хто зібрав нас в сотні Самооборони, а у казахів з білорусами — ні. Вичистили у них опозицію під корінь.
І ось тут погана новина: саме це влада зараз намагається зробити у нас. Зелений кагал хоче вичистити наше політичне поле. Татаров, у якого Чорновол «сама себе побила», з Портновим засвоїли помилку. І саме тому вже 2 роки, як зліпили проти Парубія, Пашинського, Чорновол, Турчинова кримінальні справи за організацію Майдана, і проти Порошенка «за державну зраду».
Вони готуються у нас повторити Казахстан. Їхні депутати літають туди «підтримувати» владу і набиратися досвіду.
Ми зобов’язані захистити демократію зараз. Щоб не сидіти на бутилці — завтра.
Поделиться:
Загрузка...