• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Уражено пʼять суден ворога протягом ночі 5 червня
  • Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 04.06.2026​
  • Про зустріч Зеленського і Порошенка
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 05.06.2026
  • “Дипломатія дронів” дійсно змушує Росію замислитися над необхідністю сісти за стіл переговорів”: Костянтин Єлісєєв
  • Політичне банкрутство ціною життів
  • СБС уразили російський сторожовий корабель класу «Світляк» у Криму
  • «Шлагбаум-2»?
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      05.06.2026

      Про зустріч Зеленського і Порошенка

      04.06.2026

      “Дипломатія дронів” дійсно змушує Росію замислитися над необхідністю сісти за стіл переговорів”: Костянтин Єлісєєв

      03.06.2026

      ХЕРСОН БУВ ПРИРЕЧЕНИЙ

    1. Украина
        Featured
        08.05.20260

        Як Цукерман та Міндіч встигли втекти з України?: опубліковано третю серію «плівок Міндіча»

        Recent
        04.06.2026

        «Шлагбаум-2»?

        02.06.2026

        Пошуково-рятувальну операцію в Дніпрі завершено: 16 загиблих і 42 поранених

        02.06.2026

        Тіло маленького хлопчика вилучили з-під завалів будинку у Дніпрі: кількість загиблих зросла до 8

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          03.06.2026

          «Петербурзький нафтовий термінал» палає внаслідок атаки безпілотників на Санкт-Петербург

          02.06.2026

          Біба і Боба (Бібі і Донні) б’ють горшки

          02.06.2026

          Трамп нецензурно вилаяв Нетаньягу — Axios

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            05.06.2026

            Уражено пʼять суден ворога протягом ночі 5 червня

            05.06.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 05.06.2026

            04.06.2026

            СБС уразили російський сторожовий корабель класу «Світляк» у Криму

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              26.05.2026

              Як знищують український ВПК перед лицем геноциду

              20.05.2026

              Дивовижна історія сталася з компанією Fire Point

              19.05.2026

              Українські фахівці створили першу вітчизняну керовану авіабомбу

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Украина»Російських окупантів заблокували у Куп’янську: всю північно-західну околицю міста зачищено, — DeepState

            Російських окупантів заблокували у Куп’янську: всю північно-західну околицю міста зачищено, — DeepState

            0
            By Юрий on 12.12.2025 Украина

            Воїни Сил оборони заблокували російських окупантів у Куп’янську та зачистили всю північно-західну околицю міста.

            Про це повідомили аналітики DeepState.

            Наразі операція триває, оскільки осередки рашистів ще є у центральній частині міста.

            Рашистів заблокували у Куп’янську: околицю міста зачистили

            «У мережі вже чимало кадрів, які підтверджують успішні дії СОУ, тому ми публікуємо ті відомості, про які уже безпечно казати.

            Операція почалася зі створення рубежу блокування та відрізання гарнізону противника у місті від основних сил. Сили Оборони відносно блискавично зайняли Радьківку та Кіндрашівку, а також взяли під вогневий контроль Голубівку. Після цього відбулася зачистка Москалівки та північно-західних околиць самого Куп’янська», — зазначили там.

            Росіяни були змушені відтягнутися в центр міста, де їх наразі виявляють та знищують Сили оборони України.

            Операцію проводять ударні угруповання 2 КНГУ «Хартія» (підрозділів ЗСУ, НГУ, ГУР, ССО, СБУ «Альфа», КОРД та ВСП), а також ТГр «Куп’янськ».

            ====

            Бригада НГУ «Хартія» повідомила про успішну  контратаку Сил оборони під Куп’янськом. 

            У вересні головнокомандувач ЗСУ створив пошуково-ударне угруповання (ПУУ) «Хартія» після того, як ситуація в Куп’янську стала критичною.

            До нього увійшли підрозділи 13-ї бригади оперативного призначення «Хартія», 475-го штурмового полку «Код 9.2», підрозділів 92-ї штурмової бригади, підрозділів Іноземного Легіону ГУР МО та 144-ї механізованої бригади. 

            У жовтні-листопаді підрозділи ПУУ «Хартія» розгромили кілька батальйонів та штурмових загонів зі складу 121-го, 122-го мотострілецьких та 30-го інженерно-саперного полків 68-ї мотострілецької дивізії та 27-ї мотострілецької бригади ЗС РФ, які діють за підтримки 7-го полку безпілотних військ та підрозділів БПЛА «Рубікон» та «Судний день».

            Воїни Сил оборони прорвалися до річки Оскіл північніше Куп’янська, повністю перекривши наземні маршрути заходу окупантів у місто. Унаслідок важких боїв угруповання 13-ї бригади НГУ «Хартія» повністю звільнило село Радьківка та його околиці, а також навколишні ліси.

            Крім того, вибило ворога з кількох десятків будинків на півночі самого Куп’янська. 475 ОШП «Код 9.2» за підтримки 4-го батальйону 92 ОШБ повністю звільнило село Кіндрашівка, його околиці та навколишні ліси.

            Із 22 вересня по 12 грудня підрозділи, що входять у ПУУ «Хартія», знищили 1027 російських військовослужбовців, ліквідація яких підтверджена даними об’єктивного контролю, 291 окупанта поранено, 13 взяті в полон.

            «Бої в центрі міста ще продовжуються, але згодом український Куп’янськ буде повністю звільнений. Дякуємо суміжним підрозділам: 127-ої та 101-ої бригад, підрозділам ССО, ВСП, «Альфа» СБУ та «Корд» НПУ за чітку роботу і якісну взаємодію. Це наш з вами спільний успіх!» — заявив командир 2-го корпусу НГУ «Хартія» полковник Ігор «Корнет» Оболєнський.

            Угруповання ворога у Куп’янську, яке зараз нараховує понад 200 військовослужбовців, повністю оточено.

            Ворог щоденно здійснює атаки силами до взводу, намагаючись прорвати оборону наших військ північніше Куп’янська, але всі ці атаки відбиваються зі значними втратами.

            Наземний доступ для російських окупантів на Куп’янськ повністю перекритий. Також під вогневий контроль взяті всі виходи з газової труби, яку ворог використовував для заходу в місто. Забезпечення ворога здійснюється виключно повітряними дронами.

            Наразі у місті залишається до 500 цивільних жителів, яких росіяни намагаються використовувати як «живий щит».

            Протягом кількох місяців на картах DeepState зберігалася обстановка, де ворог прорвався в Куп’янськ на глибину до шести кілометрів від річки Оскіл, зайшов у місто з півночі та захопив більшість його правобережної частини. Сьогодні на карті DeepState з’явилися відмітки про різку зміну обстановки під Куп’янськом і в самому місті. 

            Куп’янську операцію здебільшого задумав, спланував та реалізовує один з найталановитіших на мою думку українських офіцерів — командувач Угрупованням Об’єднаних Сил генерал-майор Михайло Драпатий.

            Без додаткових резервів, з наявними силами та засобами. Проти противника, який переважає майже в усіх компонентах. Драпатий, якого в травні 24року спішно перекинули на Харківщину зупиняти прорив армії РФ з боку Вовчанська і він зупинив. Який керував звільненням Херсонщини в 2022 році. Який вирішив піти у відставку після нещасного випадку на полігоні, взявши на себе відповідальність за невиконання своїми підопічними своїх наказів (хвала небесам її не прийняли). На жаль, поки що не побачив його прізвища в жодному офіційному звіті про успіхи на Куп’янському напрямку. Ніби його й не їснує. Отака прутня, малята.

            Yegor Loginov

            Штурмовики РУГ «Хартії» атакували росіян у центрі Куп’янська:

            Штурмовий полк «СКЕЛЯ», 125-та окрема важка механізована бригада разом з іншими підрозділами зачистили від ворожих сил житловий район Ювілейний у Куп’янську:

            Житловий масив Ювілейний у місті Куп’янськ. Грудень 2025. Джерело: 425-й окремий штурмовий полк «Скеля»


            Зірка «героя Росії»: іронія, що болить сильніше за сатиру
            В історії великих воєн є особливий різновид зради — не та, що продається за гроші й підписи, а та, що маскується під миролюбство, «відповідальність» і «державну мудрість». Вона не кричить «капітуляція». Вона шепоче «ще не на час», «не провокуйте», «давайте просто розійдемося».
            Саме за таку зраду — повзучу, системну, упаковану в красиві слова — в авторитарних імперіях традиційно нагороджують.
            І якби в Кремлі існувала відзнака «за найбільший внесок у послаблення ворога», то після Андрія Деркача її повноправними кавалерами стали б Володимир Зеленський та його незмінний куратор Андрій Єрмак.
            Не за одну дію.
            За цілу послідовність рішень,
            які разом склали ідеальну передвоєнну дорогу для Путіна.
            Розведення і розмінування:
            як відкрити двері ворогу
            Розведення військ і розмінування — це не «жест миру» у війні з Росією.
            Це тактичне оголення позицій. Це сигнал: «Ми не готові.
            Ми відступаємо ще до бою». Саме так це було прочитано в Кремлі — і саме так було використано.
            «Шашлики» як державна доктрина брехні
            Українцям брехали не для заспокоєння.
            Нам брехали для паралічу волі. Коли суспільству кажуть «все під контролем», воно не готується. Коли кажуть «не сійте паніку», воно не евакуюється. Коли кажуть «війни не буде», — війна стає максимально руйнівною.
            Це була не помилка.
            Це була свідома комунікаційна стратегія, яка коштувала тисяч життів у перші тижні вторгнення та Півдня України.
            Ігнор попереджень Байдена: злочин самовпевненості.
            Попередження від США були конкретними, багаторазовими і публічними.
            Їх не могли «не зрозуміти».
            Їх могли лише проігнорувати. Ігнорували — щоб не псувати картинку, не ламати рейтинг,
            не заважати «великому будівництву» і телевізійній реальності.
            Байден у кримінальних справах, Ленд-ліз — у смітнику
            Відкривати кримінальні справи проти президента головного союзника — це не «суверенітет». Це геополітичний ідіотизм. Відмовлятися від Ленд-лізу — не «прагматизм», а саботаж власної оборони.
            Зупинка ракетних програм — окрема сторінка.
            Це вже не політика.
            Це роззброєння перед війною, яке в будь-якій іншій країні мало б одне визначення — державний злочин.
            «Вагнергейт» і чистки патріотів
            Зрив операції проти «Вагнера» — подарунок, який у Москві пам’ятають.
            Як і системне переслідування національного та військового активу.
            Як і масові звільнення голів ТЦК — не за провали системи, а для публічного шоу «ми боремося».
            А кульмінацією стала зачистка генералітету.
            Генерали, яких не звільняв навіть Сталін
            Після успішних операцій на Київщині, Харківщині, Херсонщині було звільнено генерала Залужного і ще понад двадцять генералів. В історії воєн це виглядає абсурдом. Навіть Сталін, параноїдальний диктатор, під час війни так не різав командування після перемог.
            Бо війни виграють не «керівники офісів».
            Їх виграють професійні військові.
            Куп’янськ: коли результат роблять не камери
            І ось — парадокс. Попри все, українська армія народжує нових командирів. Генерал Михайло Драпатий спланував і реалізував успішну операцію під Куп’янськом, продемонструвавши те, що Кремль ненавидить найбільше: компетентність і ініціативу.
            Це була військова робота.
            Тиха, точна, результативна.
            А фотографуватися, звісно, поїхав президент. Бо в цій системі головне — не перемога. Головне — відосік.
            Підсумок, який не перекричиш піаром
            Україна тримається не завдяки системі. Вона тримається всупереч їй. На таланті офіцерів, на жертовності солдатів, на впертості суспільства та українства.
            І якщо історія колись роздаватиме нагороди, то вона буде суворішою за будь-який трибунал.
            Одним — честь.
            Іншим — ганьба.
            Честь генералу Михайлу Драпатому.
            І честь усім тим, хто воює за Україну, а не за камеру.
            Олександр Ковтуненко
            DeepState Купянськ Хартія
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              «Шлагбаум-2»?

              Пошуково-рятувальну операцію в Дніпрі завершено: 16 загиблих і 42 поранених

              Тіло маленького хлопчика вилучили з-під завалів будинку у Дніпрі: кількість загиблих зросла до 8

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                21:59
                Уражено пʼять суден ворога протягом ночі 5 червня
              • Сегодня
                11:12
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 04.06.2026​
              • Сегодня
                11:08
                Про зустріч Зеленського і Порошенка
              • Сегодня
                11:03
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 05.06.2026
              • 04.06.2026
                21:56
                “Дипломатія дронів” дійсно змушує Росію замислитися над необхідністю сісти за стіл переговорів”: Костянтин Єлісєєв
              • 04.06.2026
                18:26
                Політичне банкрутство ціною життів
              • 04.06.2026
                16:21
                СБС уразили російський сторожовий корабель класу «Світляк» у Криму
              • 04.06.2026
                10:47
                «Шлагбаум-2»?
              • 04.06.2026
                10:34
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 04.06.2026
              • 03.06.2026
                23:02
                ХЕРСОН БУВ ПРИРЕЧЕНИЙ
              • 03.06.2026
                22:53
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 02-03.06.2026​
              • 03.06.2026
                22:44
                ЦІНА ПРОФНЕПРИДАТНОСТІ
              • 03.06.2026
                22:12
                Шлагбаум -2
              • 03.06.2026
                11:38
                «Петербурзький нафтовий термінал» палає внаслідок атаки безпілотників на Санкт-Петербург
              • 03.06.2026
                11:23
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 03.06.2026
              • 02.06.2026
                20:57
                До нашого берега-як не гі*мно,то зас*рана трісочка..
              • 02.06.2026
                19:22
                Деякі відпрацювання Птахів СБС у оперативній глибині противника ВІДЕО
              • 02.06.2026
                19:10
                Топовий штурмовик-зек із «Шторм-Z» готує росіян до кордонів 1991 року
              • 02.06.2026
                18:23
                Російські олігархи євреї виділили 220 млрд рублів на війну після зустрічі з Путіним
              • 02.06.2026
                17:54
                Пошуково-рятувальну операцію в Дніпрі завершено: 16 загиблих і 42 поранених
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              22.03.2026

              Двоє російських окупантів самоліквідувалися пострілами в голову ВІДЕО

              28.01.2026

              31 загарбник залишився лежати у полі під Гуляйполем ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.