Робіть щось, щоб 21 травня ваша річниця не виглядала як роковини

92

Закликаю владу: робіть щось, щоб 21 травня ваша річниця не виглядала як роковини.

Секвестр бюджету — це феєричний результат урядування нових, але некомпетентних облич. Вони, отримавши від нашої команди економіку зі зростанням майже 5%, за лічені місяці спустили цю спадщину за вітром. Китайці ще не здогадувалися про існування коронавірусу, а в Україні вже обвалилася промисловість, покотився униз ВВП, бюджет недоотримав десятки мільярдів гривень.

Гігантську діру латають не за рахунок силовиків. Їм навіть додають грошей. Руйнують Нова Українська Школа, систему профтехосвіти, душать культуру, вилучають фінансову підтримку громад, позбавляючи їх ресурсу для боротьби з пандемією, скасовують децентралізацію — одну з найуспішніших реформ нашої команди.

Нам вдалося переконати уряд частково відновити Фонд регіонального розвитку, субвенції на соцеконом, місцями видатки на культуру. Кошти на підтримку пенсіонерів і безробітних підуть не у ручне управління Кабміну, а напряму до відповідних фондів. Але у документі як не було, так і немає стратегії захисту людей, економіки і країни. Ми пропонуємо запровадити на чотирьохмісячний термін бюджетну програму надання малозабезпеченим родинам підтримки на харчування — так звані фудстемпи. Слід відтермінувати виплату кредитів і податків для тих, хто зберіг робочі місця і продовжує виплачувати зарплату.

Волонтери і меценати взялися забезпечувати медиків захисними костюмами, масками, але вимагаємо і від держави нарешті застрахувати медперсонал як ми це зробили з військовими у 2014 році. І аптеки забезпечте хоча б масками, які ви вивезли за кордон ще на початку коронавірусу.

Крім того, уже цього тижня влада має обирати між Україною і Коломойським. Ще одне засідання мало передувати розгляду бюджету, щоб врятувати країну від дефолту.

Не можете самі — не гребуйте інтелектуальною допомогою від опозиції. Європейська Солідарність готова працювати заради країни.

Петро Порошенко


P.S. Ні ну це ж треба? У Києві рейтинг ЄвроСолідарності наздоганяє рейтинг «Слуги народу». Серед тих хто визначився і має намір голосувати за ЄвроСолідарність 18,6% громадян, за «Слугу народу» — 22,3%. На парламентський виборах було біля 37% у «служок» і біля 8% у ЄС. Не минуло й року… Прогрес – очевидний. Мої щирі вітання всім хто пише мені: «Вони нічого не розуміють» та «Марно пояснювати!»

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Рейтинги в Києві: «слуги» падають, Європейська солідарність росте.

«Слуга народу» втратила понад 10% за останні чотири місяці в Києві. Натомість Європейська солідарність має практично ті ж +10%. Рейтинги політсил йдуть до зрівняння.
Також 13.6% має партія «Удар» мера Кличка, а «Голос» на межі потрапляння до Київради.

Кияни зробили висновки і зараз бачимо стрімке падіння «Слуг народу». Скоріше така тенденція буде і надалі аж до місцевих виборів у жовтні. Наприклад у Львові, згідно з минулотижневими опитуваннями «ЄС» вже має понад 33%, а «слуги» навіть не долають виборчий бар‘єр і мають 4%.

Андрій Смолій

Поделиться:
Загрузка...