Про російську корупцію в FIFA й причетність до цього олігархів з України

111

Кремль завдячує проведенням ЧС–2018 Суркісу та Медведчуку

Григорій Суркіс та Віктор Медведчук були посередниками в проведенні ЧС – 2018 у Росії. Про це повідомив Керівник проводу «Вільних Людей», народний депутат Андрій Левус у документальному фільмі британського журналіста-розслідувача Тіма Уайта «Один кубок світу з футболу, одна війна, а скільки корупції?».

Презентація цього фільму про корупцію у ФІФА відбулася у Брюсселі.

«Українським медіа та спецслужбам відомо, що з 2015 року, від першого візиту Суркіса та Медведчука до Петербургу, відбувалися консультації з приводу проведення та сприяння Суркісом, через його можливості в УЄФА, щоб «ЧС -2018» відбувся саме в Росії», — розповідає Левус.

Автор фільму також переконаний, що рішення про проведення турніру в РФ не обійшлося без корупційної складової. Уайт пригадує, що Захід запровадив санкції проти колишнього СРСР та бойкотував олімпійські ігри 1980 року, які відбувалися у Москві, як відповідь на введення радянського військового контингенту до Афганістану. В той самий час, коли Росія веде збройну агресію проти України та утримує українських політичних в’язнів, їй дозволяють проводити один з найрейтинговіших спортивних змагань у світі.

«Рішення надати Росії право провести Чемпіонат світу з футболу очевидно було корумпованим. Це нині розслідується. І саме про це мій фільм», — говорить Тім Уайт.

У фільмі також розповідається, що в той час, як увесь світ очікує на свято футболу, Кремль незаконно утримує українських політв’язнів. Зокрема, у переддень відкриття Чемпіонату Світу з футболу в Росії, Вільні Люди долучились до світової акції, що має на меті привернення уваги до «бранців Кремля». Головна вимога — свобода для Сенцова та більш ніж 60 українських політв’язнів, які незаконно утримуються в російських в’язницях.

Вільні Люди

Поделиться:
Загрузка...