Про причину поразки другого Майдану

53

Справжня причина того, що гречкосії вкотре обрали ворогів, а не козаків, в тому, що державницькі сили вкотре втратили контроль за впливом на населення. Вони за цей вплив навіть не боролися.

Державницькі сили не створили контроль над інформаційною політикою. У нас чужинець відкрито глумиться над українцями, ліпить їм півтораметрові вуса і оселедці і виставляє ідіотами з капаючою з рота слиною, а українці роздумують — свободою слова це ще, чи вже ні. От саме цим збивалася різьба (якщо не сказати грубіше) впливу державницьких ідей на населення. Державницькі ідеї, логічні і близькі народу, обсміяли. І зробити це ворогам і манкуртам дозволили самі ж державницькі сили. 
Якби після першого ж жарту про Армію, що пердить зі страху перед ворогом, з авторами жарту сталося те ж, що і з бузиною, ми б ніколи не отримали сьогоднішню зраду Майдану.

Але відповідей на всі ці термоси і розстріли Верховної Ради дано не було. Отже це було дозволено. І тепер ми маємо пенсії євреям в Ізраїлі. Ворог бере дань.

Це логічний і справедливий результат і погане населення тут ні при чому. Немає сенсу на зелебоб нарікати.

Бо Коломойський почав кувати свою перемогу ще п’ятнадцять років тому, коли взяв під контроль 1+1 і наситив його людьми зі свого кібуца. Коли купив шута і дав йому майданчик для висміювання державницьких сил.

Серед українців же знайшовся лише один Порошенко, що додумався створити 5 канал. Інші канали опинилися в руках або відкритих ворогів, як Медведчук, котрий прямо працює на Росію, або прихованих, як коломойський, пінчук, котрі розмінюють інтереси України на інтереси свого бізнесу.

Щойно державницькі сили прийшли до влади після Майдану і всі вороги України, відкриті чи приховані, почали втрачати вплив, вони одразу об’єдналися і почали системно працювати проти. Вони лякали населення постійними аваріями, вбивствами і згвалтуваннями, роздували кожну смерть на фронті, кожен скандал в тилу. І що важливо — переводили вектор невдоволення на владу. А потім добряче наляканим людям підсунули розрядку — шута, що висміював владу. 
І оскільки можливості ворогів по впливу на населення були незрівнянно вищими, вони перемогли.

Ось справжня причина поразки другого Майдану.

Це наш, під егідою українства, має бути гумор в країні, наші, під егідою українства, фільми повинні зніматися, а в ефірах повинен бути український контент, а не контент Коломойського, Пінчука, Портнова, Медведчука, чи Путіна. 
Якщо цього не буде досягнуто, цикл українських граблів буде нескінченний.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...