Посол Израиля назвал Бандеру пособником нацистов

78
Посол Израиля в Украине Джоэль Лион осудил факельное шествие по случаю дня рождения лидера Организация украинских националистов (ОУН) Степана Бандеры и назвал его пособником нацистского режима.

Дипломат перепостил новость о марше по поводу дня рождения Бандеры, который организовали 1 января националисты.

«Мы решительно осуждаем любое прославление пособников нацистского режима. Время для Украины примириться со своим прошлым», — прокомментировал посол новость о марше.

УКРАЇНСЬКИЙ ПОСОЛ ВІДПОВІВ НА КРИТИКУ КОЛЕГИ З ІЗРАЇЛЮ ЩОДО ВШАНУВАННЯ БАНДЕРИ 

Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко під час зустрічі з МЗС Ізраїлю відповів на критику, яку озвучив його ізраїльський колега Джоел Ліон щодо вшанування лідерів ОУН Андрія Мельника, Степана Бандери, письменника, політичного діяча Івана Липи і його сина Юрія Липи. Про це повідомляє посольство України в Ізраїлі на своїй сторінці у Facebook.

За словами Надоленка, публічна дискусія, яку проводить Джоел Ліон, щодо внутрішніх питань української політики є контрпродуктивною.

Посол України наголосив, що відродження та збереження національної пам’яті українського народу є одним із пріоритетних напрямів державної політики України, а дискусії у цій сфері мають проходити на рівні істориків та експертів.

Поделиться:
Загрузка...