Понад 29 млн випадків: кількість заражень коронавірусом у РФ виявилася майже у 5 разів більшою за офіційні дані

168
Фактична кількість заражень коронавірусом у РФ перевищує озвучені російською владою офіційні дані майже у 5 разів

Про це повідомляє російське видання «Медуза» за результатами спільного з виданнями «Медіазона» і «Холод» аналізу даних російських Мінцифри і МОЗ.

У РФ громадянам, які перехворіли на коронавірус або вакцинувалися, надають QR-код для можливості отримувати послуги, зокрема, відвідувати ресторани. Журналісти з’ясували, що разом із наданням коду про отримання «сертифікату імунізації» передаються дані з реєстру МОЗ — унікальний номер реєстрового запису. Останні 8 цифр у цьому номері містять унікальний номер людини перехворілого.

«Коли дані про хворого вперше зберігаються в реєстрі, йому присвоюється УНРЗ — цей момент показаний в навчальному відео МОЗ. Мабуть, в той самий момент призначається і дата, закодована в УНРЗ, яка потім потрапляє і в номер сертифіката», — пояснюють журналісти.

При цьому джерело «Медузи» в одному з регіональних МОЗ підтвердило, що порядковий номер у реєстрі єдиний по всій країні і відображає загальну кількість зареєстрованих хворих на момент створення УНРЗ для кожного пацієнта.

«Найостанніший з надісланих (журналістам — ред.) сертифікатів — від людини, яка одужала наприкінці червня 2021 року, — має порядковий номер 27 млн 300 тис. Джерело «Медузи» в одному з федеральних відомств, знайоме з роботою Федерального реєстру, на питання про те, чи відповідає ця цифра кількості записів в регістрі, відповіло: «Так і є», — зазначає видання.

За даними «Медузи», станом на 20 липня 2021 року фактична кількість заражень коронавірусом у РФ перевищила 29 млн випадків, у той час як влада повідомляє про 6 млн заражень.

P.S. Рукопопые
Семён Есилевский:
Российские тыжпрограммисты случайно пустили прахом всю масштабную государственную кампанию по сокрытию настоящих масштабов эпидемии ковида в РФ.
Эти конспираторы от бога не придумали ничего более умного, чем вставлять в уникальный идентификатор «цифрового сертификата переболевшего» порядковый номер человека в глобальной государственной базе зафиксированных случаев ковида.
В итоге тупо по номерам выданных сертификатов можно с приличной точностью оценить общее количество заболевших в стране, которое тщательнейшим образом скрывается госпропагандой.
Оно оказалось в пять раз выше официально озвучиваемой лапши на уши и приближается к 30 млн человек (!).
Это третье место в мире по абсолютным цифрам и первое по относительным на миллион жителей.
Какая все таки злая ирония: одна из мощнейших пропагандистских машин в истории человечества эпически села в лужу из-за лени и криворукости нескольких горе-программистов 🙂
Поделиться:
Загрузка...