Пенсій не буде

178

Пенсій не буде… Прем’єр Шмигаль на зустрічі зі студентами Львівської політехніки повідомив що років через 15 пенсій не буде.

Людям мого віку — можна не сподіватися. Причина — демографія, мовляв податковий тягар на кожного працюючого і так нестерпний. Шмигль заявив, що з 2021 року буде запущена накопичувальна система, а держава платитиме лише маленьку соціальну пенсію. Нагадаю від себе — уряд уже зазіхнув на пільги матерів-одиначок, чорнобильців і АТОвців. Кінець епохи бідності — він такий.

Після заявочки прем’єра про відміну пенсій за 15 років — в будь-якій країні наступного дня б розпочалася урядова та парламентська криза, перезавантаження влади шляхом очищення її від подібних клоунів, які ставлять хрест на всіх, хто зараз працює і сплачує податки.
Бо це явка з повиною про тотальний дерібан ресурсів, некомпетентність та руйнування самих основ державності.
Звичайно, не буде пенсій, якщо Коломойські вигрібатимуть з банків мільярди, кєнти Зеленського дерібанитимуть антивірусні фонди, на податки утримуватимуться фсбшні контори типу ДБР — а посадовці рівня прем’єра мовчатимуть, типу ні при ділах.
І все до болю прогнозовано, як і попереджали до тих ідіотських голосувань в 2019: відмовитесь від гідності — заберуть хліб.
Вже прямим текстом про це кажуть, але чверть населення продовжує своє «вєрім, молімся», а ще дві чверті шукають хто б їх ще красивіше нагнув.
Можно я переформатирую. Украина не может позволить себе идиотов во власти. Ни сейчас, ни тем более через 15 лет. Ау, Володимир Зеленський !
Центренерго — в мінусі
Укрзалізниця — в мінусі
Нафтогаз — в мінусі
Енергоатом — в мінусі
Укрнафта — в мінусі
Укроборонпром — в мінусі
Укргазвидобування — в мінусі
Це сотні мільярдів, які знову забирають собі акціонери Зеленського.
Вони і є справжні мародери.
Для того вони і прибирали Порошенка, за якого картина була зовсім іншою, бо його політика заважала їм красти, держпідприємства зростали — і прибутки йшли на розвиток держави.
Банда колективного Коломойського нічим не краща за банду Януковіча, навіть гірша, бо та хоч вишиванку на пузо не нап’ялювала.
ПІЛЬГИ НА СТІЛ! ЗЕ СКАЗАВ!
Неймовірно вітаю всіх любителів халяви і солодких обіцянок, яким «Порошенко щось там не додав». Приказка «хто хоче всього й зараз – отримує нічого і поступово», — підтверджується знову і знову. Невдовзі ЗЕкоманда почне широкомасштабну ревізію пільг всіх категорій населення – матерів-одиначок, чорнобильців, ветеранів АТО, тощо.
142 нардепи (здогадайтеся з якої фракції) звернулися до Конституційного суду з питанням – що таке «гідні умови життя» які гарантує громадянам Конституція України? Ініціатором цієї судової ініціативи виступила головна «неякісна дитина» ВР – нардеп Галина Третьякова.
22 вересня Конституційний суд заслухав питання нардепів у пленарному режими, і серед іншого – вислухав аргументи позивачів. Пані Третьякова з безхитрісною простотою повідомила, що держава Україна не може забезпечити всі фінансові зобов’язання перед населенням України. Воно й не дивно. Про діру в бюджеті в 300 мільярдів грн. не писав тільки ледащій. Але ж і це – не межа. Відставання економіки на серпень 2020 р. становило 30 мільярдів грн. Статистика вересня – не менш «обнадійлива». Обсяг надходжень – 61,6% від плану (32,4 мільярди грн). Що робити владі в таких умовах?
Пам’ятаєте анекдот про алкоголіка, якого звільнили з роботи? «Тату тепер ти будеш менше пити? – Ні синку, тепер ти буде менше їсти». Вочевидь – саме таким, алкоголічним шляхом вирішила піти зелена влада. Мадам Третьякова в суді смалила аргументами. Ситуацію коли матеріальні допомогу надають за «статус» вона назвала пережитком совка. Мовляв – держава мусить надавати допомогу лише тим, хто допомоги реально потребує, тобто бідним і травмованим. Всі решта, які б заслуги перед державою вони не мали, державних виплат не гідні.
Мадам Третьякова навела приклад самотніх матерів – мовляв, не кожна з них потребує допомоги з боку держави. Тобто якщо ти алкоголічка і нездара, з дитиною на руках – держава тобі допоможе, а якщо ти недосипала ночей розриваючись між дітьми і бізнесом і тепер ти успішна підприємниця – мусиш собою пишатися. Без державної допомоги. Так само на думку головної «неякісної дитини» ВР матеріальної допомоги потребують не всі чорнобильці. Хапав радіацію у Прип’яті? Не склав руки після ліквідації – працюєш і заробляєш на ім’ю? Молодець. Держава тобі нічого не винна. Держава допоможе тому хто досі «виводить радіацію» за допомогою оковитої – у таких з грішми завжди проблема.
Чому я згадав про ветеранів АТО/ООС? Нагадую. «Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так… Повторюю: захищати слід тільки тих, хто щось утратив на війні» Пригадуєте хто це сказав? Нагадую – це народний депутат Галина Третьякова зразка жовтня 2019 р.
Зрозуміли? Тобто якщо ви не схотіли сидіти вдома коли на вашу країну напав агресор, якщо ви воювали, якщо вам пощастило повернутися неушкодженим і якщо ви НЕ б’єте рила сусідам і не влаштовуєте п’яні істерики дружині – ви матеріальної допомоги не гідні. Ви мали вибір – піти на контракт, чи втомлюватися від війни на дивані разом із 75% громадян, абсолютна більшість з яких підтримали ЗЕ. А як обрали – то вибачте. Держава допоможе лише тим, кому не пощастило.
Гадаєте, мадам Третякова забула про ті свої наміри?
Щиро вітаю у зв’язку з цим добровольців, які зраділи що ЗЕкоманда взяла законопроект комітету Третьякова (який попередня Рада гальмувала як могла) і протягла через свою монобільшість – це називається дали УБД добровольцям. Посвідчення дали – а тепер тихою сапою їм приберуть пільги. А враховуючи що добровольці у значній більшості – контрактники…
І знаєте, що найбільш цікаво? Інформація про оцей суд пройшла у відкритих джерелах. І – тиша й спокій. Реакції не видно, ані від чорнобильців, ані від ветеранів. Ну, справді це ж вам не Порошенко на параді на День Незалежності?

Поделиться:
Загрузка...