Парубий: Говоря о мире, команда Зеленского ведет страну к капитуляции

141

В настоящее время под видом «мирных инициатив» украинской власти обществу навязывается кремлевский план, который Москва оказалась неспособна реализовать за последние пять лет.

Об этом заявил экс-спикер Верховной Рады и нардеп от фракции «Европейская солидарность» Андрей Парубий, сообщается на сайте на сайте политсилы.

Политик напомнил о заявлении советника Секретаря СНБО по Донбассу Сергея Сивохо о необходимости извинений перед жителями ОРДЛО и отреагировал на тот факт, что на мосту в Станице Луганской отсутствует украинская символика, но имеются символы террористических бандформирований «ЛДНР».

«Когда советник секретаря СНБО Сивохо говорит о том, что он изучает опыт Боснии, что он считает необходимым взаимно извиниться разным частям Украины, – из его логики получается, что нет никакого агрессора», – сказал он.

По его мнению, лидер страны-агрессора Владимир Путин прилагает усилия к тому, чтобы мир признал войну в Украине гражданской, а команда президента Владимира Зеленского уже почти признала ее такой.

«Эта риторика, и эти тряпки, которые висят на мосту в Станице Луганской – а я помню, с какими боями украинская армия отражала ее, когда мы перешли в контрнаступление – они являются свидетельствами и символами той общей позиции и общей политики капитуляции, которую проводит команда Зеленского», – добавил он.

P.S.

Шестеро військовослужбовців поранено, а на всіх кутках слуги продовжують говорити про мир, потурати агресору, виконувати його забаганки, намагатись сподобатись Путіну своїми політичними заявами.

Йти на поступки можна, але ви отримаєте поразку і українське суспільство вам це не пробачить. У вас є час змінити свою риторику, бо потім зворотного шляху не буде.

Semen Kabakaev

Моя країна в небезпеці. Мою країну хочуть здати ворогу. Моя країна задихається від узурпації та безправ‘я, від здачі національних інтересів та бажання розвернути нас до московського ярма.

Я йду на Віче, на Майдан Незалежності, завтра о 19.00.

Адже ми всі хочемо жити в Українській Україні, в Європейській Україні. Ми хочемо пишатися своєю державою, своєю армією, своїми перемогами.

Сьогодні над державою шалена загроза. Як і 100 років назад, в далекому 1919 році, ми можемо втратити все: країну, свободу, майбутнє. Сьогодні ми можемо втратити кожен камінчик, який закладали 28 років після відновлення Незалежності.

Ворог хоче забрати нашу країну, провести федералізацію, здійснити свій план по ліквідації державності.

Лише кожен з нас здатен це зупинити. Лише ми. Більше ніхто. Ми один на один з ворогом. Один на один з агресором. Тому наша позиція є визначальною.

Єдність та пам‘ять про Героїв Небесної Сотні, наша вдячність Героям російсько-української війни — це те що має згуртувати українців.

Завтра. 19.00 Майдан Незалежності та ще десятки міст по всій країні!

Хто прийде. Пишіть. Чекаю
На кожного з вас.

Андрій Смолій

Судячи з повідомлень російських та європейських джерел, текст меморандуму нормандської четвірки вже узгоджений усіма сторонами. І в ньому є все, що потрібно Путіну — і вибори без передачі контролю за кордоном, і такий статус Донбасу, який перетворить нас на федерацію під протекторатом Москви. На наших очах твориться зрада співмірна хіба що з подіями сторічної давності.

А тепер запам‘ятайте: ті, хто не прийде (приїде) завтра на Віче — прямі співучасники цієї зради. Не залежно від того, за кого голосували і чи голосували взагалі.

Карл Волох

Поделиться:
Загрузка...