Отец погибшего бойца ВСУ Журавля под ОП проклял Зеленского: Где ты был, когда моему сыну ломали пальцы?

2 861

Отец сержанта Ярослава Журавля, которого ранили в районе Зайцево 13 июля, обратился к президенту Владимиру Зеленскому на митинге под зданием Офиса президента.

«Шесть лет я с армией, Вооруженными Силами. Шесть лет у моего сына были мечты. Я приехал, чтобы поклониться – от себя, от своей семьи – всем патриотам Украины, которые в этим минуты, часы, дни подержали мою семью», – сказал он.

После этого мужчина обратился к президенту.

«А сейчас я хочу спросить Володю. Вова, где ты был, когда бабушка развязывала из платочка последние 100 гривен и отдавала волонтерам, чтобы мы везли в армию. Где ты, гнида, был, когда моему сыну ломали пальцы, вырывая автомат? Почему ты не был возле народа Украины? Кого ты слушаешь? Вы тело Украины обмазали гнидотой разной. Вовочка, проснись! Народ вас сотрет с лица этой оплаканной земли. Я проклинаю тебя и все отродье, которое вокруг тебя», – заявил отец погибшего воина.

  • 13 июля в районе Зайцево, несмотря на договоренность о «режиме тишины», боевики обстреляли группу военных, которая пыталась эвакуировать тело погибшего военнослужащего ВСУ Дмитрия Красногрудя. В результате обстрела погиб военный медик Николай Ильин. Также на поле боя остался раненый сержант Ярослав Журавель.

P.S.

Не можу сказати, що чекав цього чи на це сподівався… не сподівався і не чекав, але так мало бути.
Вчора з самого ранку, після 20-хвилинного «всеосяжного перемир’я» і подальшої відмови Хйла дотримуватись його, клоун мав задіяти всі можливі дипломатичні контакти, медійні ресурси і показати, що перемир’я не дотримується «та сторона», попросивши посилити санкції.
Тобто, вчорашній інформаційний день мав бути присвячений зриву перемир’я. Офіційний Київ на чолі з головнокомандувачем і головним дипломатом мав готувати базу для удару по кремлю, як злісному порушнику домовленостей, який не бажає виконувати взяті на себе зобов’язання.
Чому ж був присвячений вчорашній інформаційний день Банкової? Захисту інтересів України? Захисту війська? Атаці на росію?
Ні!
Спочатку Банкова вкинула методички що зрив перемир’я дуже вигідний Порошенку. Не ми обісралися (як завжди), не наш партнер путін нас черговий раз кинув, а знову намагання перевести стрілки на папєрєднікав. Причому такий перевід стрілок — це настільки мерзенно і огидно, що навіть описати важко. Бо такий перевід стрілок на попередників в ситуації коли ти обісрався свідчить про те, що ти вважаєш своїх прихильників кончєними ідіотами, спочатку говорячи їм одне, потім обсираючись і розказуючи інше.
Разом з тим, журналістам 30-рубльової поведінки була дана вказівка називати вчорашній мітинг — мітингом проти миру. Уявляєте рівень дніща моральних уродів, що писали подібні «журналістські» матеріали?
Потім Банкова дістає своє хом’ячьйо і хом’ячьйо, в момент ганебного і непростимого зашквару клоуна, намагається то про медведчука розказувати, то про злочинний мінськ, то про відпустку Порошенка і його зраду мітингувальників.
Нікчемні провладні повії намагаються дорікати Порошенку зрадою мітингувальників)) Це просто пздц
І вінцем цинізму і мерзенності стали звинувачення батька зрадженого Зеленським воїна в тому, що батько, що втратив сина, піариться на його крові.
Тут просто без слів. Бажаю всім тварюкам які відважились на такі слова, такого ж піару.
Підсумовуючи:
Замість атакувати Хйла, який вчора порушив перемир’я і вимагати санкцій за недотримання зобов’язань, тимчасова влада вчора цілий день займалась тим, що переводила стрілки на папєрєднікав, воювала з Порошенком і з вбитим горем батьком, що поховав зрадженого головнокомандувачем сина.
Тому від його проклять вам не дітись нікуди.
І мова тут не тільки про владу, а й про дешевих повій, які в гонитві за 30 рублями, втратили відчуття дна.
Поделиться:
Загрузка...