Опубликован национальный экзитпол: в Раду проходят пять партий

744
Согласно данным национального экзитпола, наибольшее количество голосов на выборах набрала президентская партия Слуга народа

Cоциологи опубликовали данные национального экзитпола досрочных парламентских выборов по состоянию на 18:00. Голоса избирателей распределились следующим образом:

Слуга народа — 43,9%;

Оппозиционная платформа – За жизнь — 11,5%;

Европейская солидарность — 8,9%;

Батькивщина – 7,6%;

Голос — 6,3%.

По регионам голоса за партии разделились следующим образом:

Слуга народа: 39,3 — запад, 45,1 — центр, 50,1 — юг, 37,2 — восток. Оппоплатформа — За жизнь: 2,1 — запад, 6,9 — центр, 16,7 — юг, 30,8 — восток. Евросолидарность: 12,7 — запад, 10,1 — центр, 6 — юг, 4 — восток. Батькивщина: 10,1 — запад, 10 — центр, 4,3 — юг, 2,8 — восток. Голос: 13,7 — запад, 5,1 — центр, 3,3 — юг, 1,9 — восток.

Партия Сила и честь набрала 4,4%, Оппозиционный блок – 3,3%, Партия Шария – 3,1%, Радикальная партия Олега Ляшко – 2,8%, Украинская стратегия Гройсмана – 2,2%, Свобода – 2,1%. Остальные партии набрали менее 1%.

 

P.S.

Не знаю що там по мажоритарці…, але якщо брати списочну частину, то результати екзит-полів прогнозовані і достатньо нормальні.

Коли б вони були не нормальні:
1) Якщо б Зеля зміг мобілізувати той електорат, який вже приходив голосувати за нього, то він би легко отримав 55+%. А так… в першому турі президентських виборів він отримав 30% і 5,7 мільйона голосів, а зараз отримав 43% і 6,2 мільйонів голосів. Явка в основних його областях впала на 18%. Причому, навідміну від західної України, яка мігрує на сезонні роботи, на сході ці люди залишились в основному вдома.
2) Якщо б втиснули в раду Смешка з Шарієм. До цього було зовсім небагато.
3) Якщо б Голос з’їв ЄС. А це була реальна загроза. Або ЄС опинився на місці Голосу. Тоді б його задушили фальсифікаціями і судами.

А так…
Прогнозовано нормальні (відносно ситуації) результати голосування.

12% москвофілів. Багато? — не мало. Але не так вже й багато.
Шарій з 3,5% — а що ви хотіли з системно пройобаною інфополітикою?
Залишки Юлі — прогнозовано.
Вакарчук в коаліції — прогнозовано, дуже погано, що за рахунок голосів Порошенка, але могло бути гірше.
Порошенко… а що Порошенко міг запропонувати тим, хто прагнув концертів і шоу? Міг дещо. Але пішли іншим шляхом, на жаль.

Тим не менше, зараз країна почне відкочуватися на дно. Це очевидно.
Але нічого з тим не поробиш, якщо підліткове суспільство капризує і скочується в дитячість.
Мусимо то перерости.

Mason Lemberg

Отож, що ми маємо.
Явка на виборах найнижча за всі роки незалежності. Нижче за 50%.
Парламент обрала меншість населення. При цьому із цієї меншості лише 75-77% голосували за партії, що пройшли в парламент. Не говоримо про склад — слуг олігархів, нових ботоксних ліц, екзальтованих пєвцов і п’ятої колони. Говоримо, що ще близько чверті виборців мінус.

Таким чином легітимність цього парламенту під питанням із самого початку.

Ось це результат обману, коли зеленому нікту хотілося кувати залізо нє отходя от каси і конвертувати 73% в однопартійну парламентську більшість поки люди не розгледіли, що воно — надута кулька. Призначив вибори літом, людям виявилося не цікаво. Особливо молоді, котра є рушієм всіх протестів.

Парламент з першого дня не представляє більшість суспільства. Лайк.
І ще. Зеленський казав, що низька соціологія — виправдання для незаконного розпуску раніше відведеного законом строку.
Що ж, чекаємо, коли впаде соціологія цієї влади, і гостримо ножі.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...