Окупований Крим. Сімферополю вистачить води тільки на 90-100 днів

90

Через низький рівень наповнення кримських водосховищ у приватні і багатоквартирні будинки Сімферополя воду подаватимуть за графіком.

Про це йдеться у повідомленні на сайті міської окупаційної адміністрації.

Гарячою водою жителі Сімферополя зможуть користуватися тільки у вихідні, холодною — щодня, але тільки вранці і ввечері, повідомила в фейсбуці глава адміністрації Сімферополя Олена Проценко. Графік почне діяти 10 лютого.

За словами глави Держкомводгоспу Криму Ігоря Вайля, без обмежень Сімферополю вистачить води тільки на 90-100 днів

В інших містах Криму обмежувати подачу води поки не будуть.

Вайль зазначив, що в цілому на півострові ситуація з водою краще, ніж в Сімферополі.

Разом з тим, запасів води у водосховищах до початку лютого на 34% «менше середніх багаторічних», вказав глава кримського Держкомводгоспу.

Як повідомлялось, Україна не планує відновлювати по Північно-Кримському каналу постачання води в анексований Росією Крим. Про це заявив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич.

До окупації Криму Росією близько 85% води півострів отримував з Дніпра по Північно-Кримському каналу, тож раніше масштабних обмежень водопостачання в Криму не вводили.

«У зв‘язку з появою у ЗМІ чергових спекуляцій щодо можливого відновлення водопостачання до Криму і пов’язаного з цим «ізиту комісії з Києва», відзначимо, що ця інформація не відповідає дійсності», — зазначив Кориневич.

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу», голова бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Арістов повідомив про ідею заробляти, продаючи воду до Криму. Депутат Арістов назвав спершу півострів «Росією», а потім виправився.

У Росії з прихильністю відреагували на ідею «Слуги народу» щодо продажу української води в Крим.

P.S.

В 2014 году часть остолопов в Крыму, предварительно позволив оккупанту забить себе баки, что Украина им ничего не дала (и о неймоверных пенсиях по 60тысяч), побежали открывать оккупанту двери.

Пришел оккупант: теперь приходится молиться в церквях о «ниспослании влаги».

Оказалось, Украина как минимум прорыла своими силами канал в Крым. Оказалось, что-то дала Украина. Превратила пустыню в цветущий сад.

А теперь крымчанам остается только радоваться мосту и набирать в ведра и бутылки воду на неделю вперед.

Этот урок всем о том, как ложь, если ты позволил ей победить, в скорости лишает тебя того приятного, что ты имел.

Попробуйте лизать камни с неба, пацаны. Поможет.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...