Огляд новин — SHARP`s REVIEW — 05.03.2021

130
1🔸 Кравчук: «Україна має стати членом НАТО, щоб захистити свою можливість будувати незалежну державу.»
ОК, а тепер інші висловлювання від представників влади:
Зеленський: «Чи треба нам у НАТО? Я ніколи не ходжу в гості, якщо мене не кличуть.»
Верещук: «Ми не хочемо вступати в НАТО — це стане конфліктогеном із Росією. Нам потрібна «фінська модель.»
Тому не вірю. Сьогодні вони кажуть одне, завтра інше. Зелена влада не має плану дій, вона страшна своєю імпровізацією.
2🔸 Мендель заявила, що Зеленський «прагне покласти край епосі українських олігархів».
Медійне творіння найбільш одіозного українського олігарха хоче знищити олігархів — вже смішно. Буратіно проти папи Карло. Піаніст проти піаніно. Кломойський проти Г+Г.
Тільки нехай пам`ятають: коли гра закінчується, король і пішак падають в одну і ту ж коробку.
3🔸 Шмигаль: «Бачимо початок третьої хвилі пандемії. Потрібно ухвалювати жорсткі рішення, а не жити в ілюзіях.»
Невже закриють Буковель? Але ж там Ігор Валерійович свої статки примножує! Тому знов закриють всіх інших. Офіс простих рішень.
4🔸 ОПУ готує нові фейки проти Порошенка, — заява «ЄС».
І так зрозуміло, що ідеєю-фікс та пубертатним комплексом Зеленського є Порошенко. Але в мене для вас і гарна новина: днями в Україну прибуває слідча група ФБР, яка має на меті допитати Кломойського і його оточення у справі про відмивання грошей в Штатах. Завдання — домогтися екстрадиції олігарха. Американці будуть консультуватися з Інтерполом і українськими правоохоронцями щодо такої можливості. А ще й розслідування Bellingcat по «вагнерівцям» на підході. Тому Зе намагається перевести стрілки. Проте, марно — скоро чиїсь скрипучі фаберже заскриплять у надійних лещатах.
А тепер до інших гарних новин:
5🔸 У Туреччині заявили, що підтримають Київ кораблями у разі військового конфлікту з РФ у Чорному морі.
Важлива заява, яка пройшла повз увагу преси. Анкара з партнера Москви перетворилася у ймовірного противника. Не скажу, що Туреччина стала дуже проукраїнською — російсько-турецькі протиріччя лежать в іншій площині, але мистецтво можливого полягає у тому, щоб зробити другом ворога свого ворога.
6🔸 40 сенаторів закликають Байдена запровадити нові санкції проти «Північного потоку-2», а саме будівництво у водах Данії затягується до осені.
Не буде ніякого «потоку». А якщо буде, то не запрацює — ставлю десять до одного. А те, що ніхто не скаржиться, ще не свідчить про гарну якість парашутів.
7🔸 Розпил на 7 мільярдів у РФ: секретні радіостанції для Міноборони виявилися китайською підробкою.
Замість власного виробництва радіостанцій «Азарт-П1», які декларувалися як російська розробка, створена виключно на вітчизняній елементній базі, військові закупили готові системи в Китаї, заощадивши і потім викравши 6,7 млрд рублів.
От така вся оборонна міць Москви з її «неперевершеною» зброєю. Або падає, або не летить, або китайська підробка.
8🔸 Виступав російською: «ЄС» вигнала з фракції депутата Харківської облради.
ЄС і Порошенко дали добрий приклад для інших партій. Тільки не гоніть Шарпа, якщо він інколи переходить на російську — приватній особі на приватному пабліку це дозволяється. Але не часто і тільки у серцях чи поганому настрої.)
9🔸 У кожної роботи є три плюса: п’ятниця, зарплата і відпустка. Сьогодні, як мінімум, п`ятниця. Але коли у клубі анонімних алкоголіків запитують «які плани на п’ятницю», всі плачуть. Пам`ятайте про це та бережіть себе. Шануймося!)

Поделиться:
Загрузка...