Очередные испытания ракетного комплекса «Вільха» прошли в Одесской области

89
23 мая, в Одесской области состоялся этап испытания ракет «Вільха-М» и «Вільха-Р» .

Об этом говорится в Фейсбуке Генштаба. 

В сообщении отмечается: «Испытания проводились на дистанциях до 125 км и прошли успешно.

«Вільха» — украинский ракетный комплекс с корректируемым боеприпасом калибра 300 мм.

Разработан на основе реактивной системы залпового огня 9К58 «Смерч». В случае успешного завершения всех испытаний, планируется быть принят на вооружение украинской армии уже в 2019 году».

P.S. ПОЛТОРАК: ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ РАКЕТ «ВІЛЬХА-Р» ТА «ВІЛЬХА-М» МАЮТЬ ПРОЙТИ З СЕРПНЯ ПО ЖОВТЕНЬ 2019 РОКУ

Нові вітчизняні кориговані ракети з підвищеною дальністю польоту («Вільха-М») та касетною бойовою частиною («Вільха-Р) за планом почнуть проходити державні випробування з серпня по жовтень ц.р.

«Щойно мі завершили черговий етап випробувань ракет Вільха-М і Вільха-Р в одеській області. Я хотів би зазначити, що випробування проводились на різні дистанції і під час стрільб ми перевіряли різні параметри ракет», — повідомив Степан Полторак.

Він додав, що випробування модернізованих ракет, розроблених ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», були успішними.

«Ми готуємося до того, щоб з серпня по жовтень провести державні випробування і поставити їх на озброєння Збройних сил України», — відзначив в. о. міністра оборони.

«Вони дужі потрібні та показують себе як ефективна зброя», — наголосив Степан Полторак.

Нагадаємо, перша версія з коригованим боєприпасом калібру 300 мм «Вільха» з вагою бойової частини близько 250 кг та дальністю до 70 км була прийнята на озброєння наприкінці минулого року. Ці ракети є в ДОЗ і за планом мають почати надходити у ЗСУ в з середини ц.р.

Більш далекобійна модифікація ракети, з дальністю до 130 км («Вільха-М») вперше була випробувана 4 квітня ц.р. Щодо більш ранніх випробувань версії ракети з касетною бойовою частиною («Вільха-Р») інформації не було.

Поделиться:
Загрузка...